Misafir Üye
Ücretsiz kayıt ol!
Giriş  Kayıt Ol!

 


Reklam

Zeka oyunları oyna - En Yeniler

 Sırala: En yeni | En çok oy alan | En eski | A-Z | Z-A
Reklam
Gizli Nesneleri Bulma
Gizli Nesneleri Bulma
Gizli nesneler oyunlarında, kasabadan sorumlu şerif John, altın hikayesinin sırrını çözmek için gizli objeleri bulma oyunu oynuyor. Bütün bölümler içerisindeki gizli eşyaları bularak bölümleri tamamlayın ve altın efsanesini şerifler birlikte açığa çıkarın. İyi oyunlar ve eğlenceler.

Agario
Agario
Agar.io oyunu bağımlılık yapan, online oynayabileceğiniz, yiyecekleri yiyerek büyüyebileceğiniz ve rakiplerinizden büyükseniz küük rakipleri de yiyerek büyüyebieceğiniz bir yeme yutma oyunu olarak oldukça popüler. Mobil oyun olarakta telefonlarda oynanabiliyor.İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Gizli Nesneleri Bulma
Gizli Nesneleri Bulma
Sıradışı şüpheler gizli objeleri bulma oyunu ile polis olarak şüpheli bir hırsızlık olayını araştırıyoruz. Evden çalınan nesneleri bularak hırsızın kimliğini ortaya çıkartmalıyız. İyi oyunlar ve eğlenceler.

SOS
SOS
Sos oyununu bilmeyen kaldı mı bilinmez, artık S-O-S harflerini bularak bilgisayarla karşılıklı oynayabileceğiniz SOS oyunu geldi. S,O, ve S harflerini dikkatlice ve zekice oynayarak uygun şekilde iaretleyin ve bilgisayara karşı harf oyunu mücadelesini kazanın. İyi eğlenceler ve oyunlar.

Herşeyi Bilen Çay Bardağı
Herşeyi Bilen Çay Bardağı
Akıllı çay bardağı oyunu herşeyi bilen çaybardağı ile aklınızdan tuttuğunuz bir şeyi bilmesini isteyeceğiz. Herhangi bir şeyi aklınızdan geçirin ve size soracağı sorularla, tutduğunuz şeyle alakalı doğru cevapları verin akıllı bardağın bilip bilemeyeceğiniz öğrenin. Biz arkadaşlarla bir kaç obje tutduk aklımızdan 5 oyunda 4 ünü bilebildi. Gerçekten de akıllıymış yahu ;) İyi oyunlar ve eğlenceler.

Ramazan Kelimeleri
Ramazan Kelimeleri
Hoşgeldin Ya Şehr-i 11 ayın sultanı Ramazan. Razaman ayı kelime oyunumuz sizlere oruç tutarken ve bu ramazan çoşkusunu yaşarken oldukça güzel ve eğlenceli anlar yaşatacak. İyi oyunlar arkadaşlar.

Newtonun Kafaya Elma Düşür
Newtonun Kafaya Elma Düşür
Yer çekimi oyunu olarak Yerçekimi kanunu bulan Isaac Newton ile güzel bir oyun oynuyoruz. Kalem le çizeceğimiz çizgilerle düşün elmayı newtonun kafasına değmesini salayacağız. Hadi bakalım ne kadar zekiyiz görelim :)) İyi oyunlar ve eğlenceler arkadaşlar.

Fırtına Kale Savaşları
Fırtına Kale Savaşları
Kale savaşları oyunu fırtınalı bir şekilde devam ediyor. Birbirlerine düşman kaleler saldırı düzenleyerek savaşlar yapacaklar. Siz aşağıdaki kulenizi yani kalenizi korumalısınız. Bunuda oluşturacağınız okçular, kılıç şövalyeleri ve büyücüler ile yapmalısınız. İyi oyunlar ve eğlenceler.

2048 Flash
2048 Flash
2048 oyunu çılgın zeka oyunu olarak karşımızda. Beyin yoracağınız ve bir nevi cimnastik yapacağınız 2048 oyununun amacı, 2048 sayısına ulaşmak. İyi oyunlar ve eğlenceler.

Gizli Sayıları Bulma
Gizli Sayıları Bulma
Gizli sayılar oyunları içerisinde saklanmış sayıları bulmaya yöneelik bir oyun oynayacaksınız. Güzel şekilde gizlenmiş sayıları bulup, bulunması gereken sayıları listeden temizleyebilecek misiniz? İyi eğlenceler ve oyunlar.

Blokları Patlatma
Blokları Patlatma
Patlayan bloklar oyunu ile eğlenceli oyun vakitleri sizleri bekliyor. Blokları patlatarak bir sonraki bölümlere geçmelisiniz. İyi eğlenceler.

Salyangoz Bob 3
Salyangoz Bob 3
Salyangoz bob 3 oyunu ile Mısıra gidiyoruz. Mısırın gizemli pramitleri arasında akıllı salyangozumuzun önündeki engellerden kurtararak çıkış yoluna ulaşmasını sağlıyoruz.İyi oyunlar.

Kelime Avı
Kelime Avı
Kelime avı oyunu kelimatör oyununa benzer şekilde harflerden anlamlı kelimeler avlama oyunu olarak karşımızda. Yukarıdan aşağı gelen harfler ve harf yığınları arasında kelime veya kelimeler avlayarak yüksek skorlar kazanabilirsiniz. Yüksek oyun puanları alarak sonraki sevilere geçebilir puanınızı listede görebilirsiniz. İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Akıllı Salyangoz Uzayda
Akıllı Salyangoz Uzayda
Salyangoz Bob 4 (Uzayda) oyunu ile akıllı salyangozumuzun uzay macerasına ortak oluyoruz. Ok işaretine yapacağınız müdahaler ile salyangozun yönlendirmesini yapmalısınız ve çıkışa doğru gitmesini gerçekleştirmelisiniz.İyi oyunlar ve eğlenceler.

Sihirli Botlar
Sihirli Botlar
Sihirli botlar oyunu muhteşem bir platform oyunu olduğu kadarıyla yüksek beceri ve zeka isteyen oldukça zevkli bir oyun. Ejderha tarafından kaçırılan prensesi kurtarmak için görevlendirilen şövalye ormadan geçerken bir kurt tarafından saldırıya uğramak üzere olan yaşlı birini görür ve onu kurttan kurtarır. Yaşlı kişi ona bu iyiliğinin saysinde sihirli botlar verir ve kahraman şövalye bu botları giyerek önündeki engelleri aşıp, ejderhadan prensesi kurtarmak için yola koyulur.İyi oyunlar.

Gizemli Kitap 3
Gizemli Kitap 3
Gizemli kitap oyunu, sırlarla dolu bir oyun. Kahramanlarımızın sırlar kitabının gizemini çözmeleri gerek. Onlara bu konuda yardımcı olabilir misiniz? İyi oyunlar.

Renkli Elmasları Birleştirme
Renkli Elmasları Birleştirme
Renkli topları birleştir oyunu benzeri olan bu oyunda renkli elmasları birleştirme oyunu oynuyoruz. Bombanın patlamasına karşı süre ile yarışıyoruz. Bombanın patlamasından önce ekrandaki bütün şekilli renkli elmasları bir birlerine bağlayıp birleştirmek için çalışıyoruz. İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Karlı Dağdan Kaçış
Karlı Dağdan Kaçış
Uçak kazası oyunu ile başlayan oyunumuzda, karlarla kaplı dağın tepesine uçağımız düşer. Bu düşüşten sonra sağ kurturlup, bu soğuk dağdan kaçmak iin gizli objeleri bulup, kaçışı sağlamalısınız.Nesneleri bulup doğru yerlerde kullanabilecek misiniz? İyi oyunlar.

Hırsız Çetesi
Hırsız Çetesi
Hırsız oyunu money kickers orjinal oyun ismi olarakda bilinen bu oyunda, çetemiz para çuvalını kaçırmak için birbirlerine yardımlaşmak zorundalar. Diğer arkadaşına para çuvalını fırlatıp ulaştırması için ona yönlendirme imleçlerini doğru yerlere yerleştirerek yardımcı olmalısınız.İyi oyunlar.

Buzları Eritme
Buzları Eritme
Donmuş kuşlar oyunu olarakta bilinen bu sevimli oyunumuzda, buzun içinde dona kalmış kuş kurtarmak için gereklieritme işlemini yapacak makinayı çalıştırıyoruz ve buza ulaşmasını sağlıyoruz. Buza ulaştırıp, sevimli cici kuşların özgür kalmasını sağlıyoruz.İyi oyunler ve eğlenceler dileriz.

Gizli Eşyalar Bulma
Gizli Eşyalar Bulma
Gizli eşyaları bulma oyunu oynamaya en güzel adaylar arasında olan bu oyunda, dedenin gizli evinde yer alanve sizden istenilen eşyaları bulmak için odaları tek tek dolaşıyoruz, gizli nesneleri bulmaya çalışıyoruz.Bu oyunumuzda hem dikkatinizi hem de ingilizce kelime dağarcığınızı geliştirebileceksiniz. İyi oyunlar.

Roket Bilim Adamı
Roket Bilim Adamı
Küçük bilim adamı roket oyununda, bilimadamımız roketi uçurmak için rokeet motoruna ihtiyacı vardır. Roketin motoru çok gizli bir garajda saklanmaktadır ve ona ulaşması gerekmektedir. Önündeki engelleri geçmek için uygun çözümleri bularak yoluna çıkan engelleri aşması ve ilerlemelidir.İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

IQ Ölçme Testi
IQ Ölçme Testi
Zeka ölçme testi oyunu ile iq ölçümünüzü yapabileceksiniz. Akıl dolu bu oyunda, platform üzerindeki gizemli ve şekilleri çözerek zekanızı test edebilirsiniz.İyi eğlenceler ve oyunlar dileriz.

Kim Milyoner Olmak İster?
Kim Milyoner Olmak İster?
Kim milyoner olmak ister oyunu atv ekranlarından yayınlanan ve Kenan Işık tarafından sunulan başarılı bir bilgi yarışması oyunu. Soruları doğru yanıtlayarak yarışmacısına 1 milyon TL kazandıran bu yarışmanın oyununu oynayarak bilginizi ve yarışmada ne kadar kazanabileceğinizi ölçebilirsiniz.İyi eğlenceler ve oyunlar dileriz.

Kırmızı ve Mavi Toplar
Kırmızı ve Mavi Toplar
Kırmızı ve mavi toplar define adası oyunu macerası ile devam ediyor. Bu sevimli iki topumuzla define adasında yer alan elmasları toplamaya çalışıyoruz.İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Hazine Adası
Hazine Adası
Korsan Jolly oyunu olarakta bilinen hazine adası oyununda, korsanımız adada gömülü olan definelerine ulaşmak istiyor.Ulaşması için zekasıyla önüne çıkan sorunları halletmeli.Ona bu konuda yardımcı olabilir misiniz? İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.


1 2 3 4 Sonraki >>

Akıl oyunları ile zekanızı zorlayabilir ve test edebilirsiniz. Bir çok sır dolu, gizemli oyunları keşfederken oldukça keyifli oyunlar oynayacaksınız.

Reklam