Misafir Üye
Ücretsiz kayıt ol!
Giriş  Kayıt Ol!

 


Reklam

Beceri oyunları oyna - En Eskiler, 4. Sayfa

 Sırala: En yeni | En çok oy alan | En eski | A-Z | Z-A
Reklam
Çiftlik Mahsul Traktörü
Çiftlik Mahsul Traktörü
Çiftlik mahsül traktörü oyununu başlattıktan sonra ilk etaptan başlayarak traktörünüze yüklenen domates, mısır ve kabak gibi diğer çiftlik mahsüllerini dökmeden ve kazaya neden olmadan bitiş noktasındaki ambara götürmelisiniz. İyi eğlenceler..

Futbol Kule Defansı
Futbol Kule Defansı
Kalenize giden topları kuracağınız defans kuleleri ile yok etmeye çalışın. Gol olmasını engelleyin. İyi eğlenceler.

Farmer 3
Farmer 3
Çiftlik oyunu Farmer 3 oyununun en yeni versiyonu oyunlook.com'da. Play Game - Play seçeneğine tıklayarak oyuna giriş yapabilirsiniz. Cinsiyet seçiminizi yapıp, oyuna başlayabilirsiniz. Oyunda seçtiğiniz karakteri çalıştırarak sağladığınız mamülleri satabilir ve kazancınızı arttırarak yeni yerler inşaat edebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz..

Kahramanlar Kule Defansı
Kahramanlar Kule Defansı
Kule defansı oyunlarına yeni bir oyun daha ekliyoruz. Mangara kahramanarı ile kutsal şehri korumanız gerekmektedir. Kuracağınız stratejik kaleler ile sizlere iyi eğlenceler dileriz.

Şehirde Trafik Yönetme
Şehirde Trafik Yönetme
Şehirde trafik yönetme oyununda, şehrin yoğun trafiğini sorunsuz yönetmeniz gerekiyor. Trafiği yönlendirmek için trafik lambalarına farenizle tıklayabilirsiniz. Sürücüler trafik içinde fazla bekleyip sinirlenebilirler (bu durumda sarı dikkat işareti belirir), onları sinirlendirmeden, geçiş üstünlüklerini planlayıp, yeşil veya kırmızı trafik lambalarını buna göre ayarlamanız gerekiyor. İyi eğlenceler dileriz.

Şehirde Trafik Yönetme 2
Şehirde Trafik Yönetme 2
Beklenen şehirde trafik yönetme 2 oyununda, yine şehrin yoğun trafiğini sorunsuz bir şekilde yönetmeniz gerekiyor. Trafiği yönlendirmek için trafik lambalarına farenizle tıklayabilir veya her lambanın üzerindeki sayıyı klavye numara tuşlarından tuşlayabilirsiniz. Sürücüler trafik içinde fazla bekleyip sinirlenebilirler, onları sinirlendirmeden yeşil veya kırmızı trafik lambalarını buna göre ayarlamanız gerekiyor. Yolda kalmış araçları veya kaza yapmış araçların üstlerine tıklayarak, hekilopter desteği alabilir ve o aracı kaldırabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Şehirde Trafik Yönetme 3
Şehirde Trafik Yönetme 3
İşte şehirde trafik yönetme 3 oyunu karşınızda. Yine şehrin yoğun trafiğini sorunsuz yönetmeniz gerekiyor. Trafiği yönlendirmek için trafik lambalarına farenizle tıklayabilir veya her lambanın üzerindeki sayıyı klavye numara tuşlarından tuşlayabilirsiniz. Sürücüler trafik içinde fazla bekleyip sinirlenebilirler, onları sinirlendirmeden, geçiş üstünlüklerini planlayıp, yeşil veya kırmızı trafik lambalarını buna göre ayarlamanız gerekiyor. Kazalara müdahale etmek için kazalı yerdeki tamir ikonuna tıklayarak, helikopterin gelmesini ve kaza yerini temizlemesini sağlayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Bulldozer
Bulldozer
Bulldozer oyununda, tükleme rampasında sizi bekleyen kamyona gerekli yükleri buldozerinizle yaşıyarak götürmeli ve yüklemelesiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Binaları Patlatma
Binaları Patlatma
Binaları patlatma oyununda, patronunuzun size göstermiş olduğu New York 'taki eski binaları verilen patlatma yöntemleri ile patlatmanız gerekiyor. Patlatma hakkınız boyunca 'Target' yazılı yerdeki puana ulaştığınızda bir sonraki bölümlere geçmeye hak kazanıyorsunuz. İyi eğlenceler.

Tıra Yük Fırlatma
Tıra Yük Fırlatma
Tıra yük fırlatma oyununda, karşı tarafta yük bekleyen tıra kamyonunuzdaki yükü, onun kasasına fırlatarak bölümü tamamlanız gerekiyor. Sağ yön tuşu ile hızlanıp, uçurum kenarına geldiğinizde, zamanlamanızı iyi yapıp, Space (boşluk) tuşuna basarak ani fren yapmalısınız. Yükünüz frenle birlikte havada fırlayacak ve tırın kasasının içerisine denk getirmeye çalışmalısınız. Bazı bölümlerde havada asılı halkaların içinden de geçirip yükleme yapmanız gerekiyor. İyi eğlenceler dileriz.

Uçak Park Et 2
Uçak Park Et 2
Uçak Parkt Et oyununun 2.versiyonunda, yine piste ilnan uçakları park yapmaları gereken yerlere park etmeniz gerekiyor. Hangi uçağın hangi park yerine gireceğini anlamak için uçağın kuyruğundaki renk ile park yerindeki rengin aynı olması gerekir. Bu sayede park yerini tespit ederek uçağı park yapabilirsiniz. Daha sonra iste uçak bakımını yapabilir veya tekrar piste çıkartıp uçağı yoluna devam etmesi için tekrar uçurabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz..

Zombiler
Zombiler
Çiftliğinizi uygun adım yürüyen zombilerin elinden kurtarmak için blokları bir araya getirip yok edip onlara karşı savaşın. 3 veya daha fazla aynı simgeli blokları birara getirdiğinizde attack savunma ve büyü yapabileceksiniz. Çiflik evinize ulaşmadan bölümdeki zombileri yok etmelisiniz.

Rolling Hero 3
Rolling Hero 3
Rolling Hero bu sefer galakside. Ona bu deneyiminde yardımcı olun ve yine yapacağınız hamleler ile kapıya ulaşmasını sağlayın. İyi eğlenceler dileriz.

Küp Savaşı
Küp Savaşı
Küp savaşı oyunuyla, büyük blok halindeki küpleri yıkarak bölümleri geçmeye çalışıyorsunuz. Her bölümde daire içine tıklayara fırlatacağınız topun açısını ve hızını ayarlayıp bırakıyorsunuz ve küperi devirmeye çalışıyorsunuz. İyi eğlenceler dileriz.

Buldozer Yılan
Buldozer Yılan
Yılan oyununu bilirsiniz, hani önündekileri yedikçe kuyruğu uzayan oyun. İŞte buldozerli olarak aynı tarzda bir oyun kaşrınızda, vinçin inşaat alanına koyduğu işleri toplayarak kuyruğuna ekleyen buldozer ile eğlenceli anlar sizleri bekliyor. Kendi kuyruğunuza çarptığınız anda oyunu kaybediyorsunuz. İyi eğlenceleri

Kargo Kamyonu
Kargo Kamyonu
Kargo kamyonu oyununda, ilk yükleme yerine vardığınızda, yükeldiğini kolileri, bir sonraki yükleri indirme yerine ulaştırmanız gerekiyor. Engebeli yollarda ilerlerken kargoları düşürmemeniz ve kaza yapmamanız gerekiyor.Ekranın üst kısmındaki mavi çubuk dolduğunda (Press Shift yazılı) Shift tuşuna basarak kamyonun hızlanmasını sağlayabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz..

Çılgın Profesör Icarus
Çılgın Profesör Icarus
Çılgın bilim adamı oyununda, Profesör Icarus 'un laboratuvarındaki, uçan makinelerini test etmeniz gerekiyor. Diğer testçiler ile birlikte yarışacağınız bu uçan makineleri kontrol etmeniz gerekli ve finish çizgisine önce varmalısınız.

Kale Yıkma 2 Oyuncu Paketi
Kale Yıkma 2 Oyuncu Paketi
Kale yıkma 2 (crush the castle 2) oyuncular paketi oyununda, bütün bölümler açılmış özel versiyonu ile karşınızda... Milyonlarca kişi tarafından beğeni ile tüm dünya genelinde oynanmış bu oyunla iyi eğlenceler dileriz.

Ceset Toplama Kamyonu
Ceset Toplama Kamyonu
Ölü toplama kamyonu oyunu ile sokaklara saçılmış cesetleri toplayarak kamyona yüklemeli ve belirtilen sürede götürmeniz gereken yere ulaştırmanız. İyi oyunlar dileriz.

Kraliyet Savunma
Kraliyet Savunma
Kingdom Rush Ipad ler için Apple Store da yerini aldı ve şimdi oyunlook da. Kıraliyet ve köy savunma oyununda, kraliyete ve köye giden yol üzerinde ve kenarlarında yeni savunma kaleleri ve okçuları yerleştirerek düşmanın köye girmesine, krallığa ilerlemesine engel olmanız gerekiyor. İyi oyunlar dileriz.

Dozer Park Etme
Dozer Park Etme
Dozer park etme oyununda, dozerinizi park edilmesi gereken yere sürüp, park etmeye çalışıyorsunuz, ağır aracı çevredikelere çapmadan yerine götürüp bırakmanız gerekiyor. İyi oyunlar dileriz.

Yeşil Denizaltı
Yeşil Denizaltı
Yeşil Denizaltı oyununda, deniz dibinde bulunan batık gemileri kurtarak su yüzeyine çıkarmanız gerekiyor. İyi oyunlar dileriz.

Küçük Kral
Küçük Kral
Küçük Kral oyununda, minik kralımızı gitmesi gereken yere ulaştırmamız gerekiyor. Oyun içinde önceden askerleri çıkıyor ve kral en son çıkıyor. Askerleri çıkarken alt taraflarda bulunan görev işaretlerini alarak kralın geçeceği yer öncesi yerleştirmeniz gerekiyor. Askerler buradan görevi alıp kralın geçmesi gereken yerde köprü oluşturarak, kralın ölmeden, düşmeden sağlıklı geçmesini sağlayacaklar. İyi oyunlar dileriz.

Dondurma Dükkanı
Dondurma Dükkanı
Dondurma dükkanında yeni işe başladınız ve müşterileriniz dondurma yemeye geliyorlar. Onlara güzel dondurmalar hazırlamalı ve memnun etmelisiniz. Hazırladığınız dondurmaları beğendiklerinde daha fazla para kazanarak günleri tamamlayama çalışın. İyi oyunlar dileriz.

Hamburger Dükkanı
Hamburger Dükkanı
Papa bu sefer hamburger dükkanında, artık sizde burger king mcDonald's gibi ünlü hamburgerler yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken dükkanınıza gelen müşterilerinize, mutfağınızda istedikleri hamburgerleri yapmak ve vermek. En kısa sürede lezzetli hamburgerler yaparak para kazanıp, kazandığınız paralar ile de dükkanınızı geliştirebilirsiniz.

Pizza Dükkanı
Pizza Dükkanı
Papa pizza oyununda, Roy iştediri ve papa loise için pizzaları müşterilere tattırmak ister. Dükkanızda pizza yemek için gelen müşterilere istedikleri malzemelerden pizzaları hazırlayıp, servis etmelisiniz. Yaptığınız pizzayı beğendiklerinde kazandığınız paralar ile dükkanızı ve pizza malzemelerinizi geliştirebilirsiniz.


<< Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Sonraki >>

Beceri oyunları sınırları zorlamanız için ve kendinizi keşfetmeniz için tasarlanmış oyunlarla dolu. Strateji oyunları, savaş oyunları, çoklu oyunculu oyunlar da oynayabileceğiniz bir çok zorlu oyunları içeriyor. Yeteneklerinizi geliştirmek için bu oyunlar birebirdir.

Reklam