Misafir Üye
Ücretsiz kayıt ol!
Giriş  Kayıt Ol!

 


Reklam

Beceri oyunları oyna - En Eskiler, 4. Sayfa

 Sırala: En yeni | En çok oy alan | En eski | A-Z | Z-A
Reklam
Kargo Kamyonu
Kargo Kamyonu
Kargo kamyonu oyununda, ilk yükleme yerine vardığınızda, yükeldiğini kolileri, bir sonraki yükleri indirme yerine ulaştırmanız gerekiyor. Engebeli yollarda ilerlerken kargoları düşürmemeniz ve kaza yapmamanız gerekiyor.Ekranın üst kısmındaki mavi çubuk dolduğunda (Press Shift yazılı) Shift tuşuna basarak kamyonun hızlanmasını sağlayabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz..

Çılgın Profesör Icarus
Çılgın Profesör Icarus
Çılgın bilim adamı oyununda, Profesör Icarus 'un laboratuvarındaki, uçan makinelerini test etmeniz gerekiyor. Diğer testçiler ile birlikte yarışacağınız bu uçan makineleri kontrol etmeniz gerekli ve finish çizgisine önce varmalısınız.

Kale Yıkma 2 Oyuncu Paketi
Kale Yıkma 2 Oyuncu Paketi
Kale yıkma 2 (crush the castle 2) oyuncular paketi oyununda, bütün bölümler açılmış özel versiyonu ile karşınızda... Milyonlarca kişi tarafından beğeni ile tüm dünya genelinde oynanmış bu oyunla iyi eğlenceler dileriz.

Ceset Toplama Kamyonu
Ceset Toplama Kamyonu
Ölü toplama kamyonu oyunu ile sokaklara saçılmış cesetleri toplayarak kamyona yüklemeli ve belirtilen sürede götürmeniz gereken yere ulaştırmanız. İyi oyunlar dileriz.

Kraliyet Savunma
Kraliyet Savunma
Kingdom Rush Ipad ler için Apple Store da yerini aldı ve şimdi oyunlook da. Kıraliyet ve köy savunma oyununda, kraliyete ve köye giden yol üzerinde ve kenarlarında yeni savunma kaleleri ve okçuları yerleştirerek düşmanın köye girmesine, krallığa ilerlemesine engel olmanız gerekiyor. İyi oyunlar dileriz.

Dozer Park Etme
Dozer Park Etme
Dozer park etme oyununda, dozerinizi park edilmesi gereken yere sürüp, park etmeye çalışıyorsunuz, ağır aracı çevredikelere çapmadan yerine götürüp bırakmanız gerekiyor. İyi oyunlar dileriz.

Yeşil Denizaltı
Yeşil Denizaltı
Yeşil Denizaltı oyununda, deniz dibinde bulunan batık gemileri kurtarak su yüzeyine çıkarmanız gerekiyor. İyi oyunlar dileriz.

Küçük Kral
Küçük Kral
Küçük Kral oyununda, minik kralımızı gitmesi gereken yere ulaştırmamız gerekiyor. Oyun içinde önceden askerleri çıkıyor ve kral en son çıkıyor. Askerleri çıkarken alt taraflarda bulunan görev işaretlerini alarak kralın geçeceği yer öncesi yerleştirmeniz gerekiyor. Askerler buradan görevi alıp kralın geçmesi gereken yerde köprü oluşturarak, kralın ölmeden, düşmeden sağlıklı geçmesini sağlayacaklar. İyi oyunlar dileriz.

Dondurma Dükkanı
Dondurma Dükkanı
Dondurma dükkanında yeni işe başladınız ve müşterileriniz dondurma yemeye geliyorlar. Onlara güzel dondurmalar hazırlamalı ve memnun etmelisiniz. Hazırladığınız dondurmaları beğendiklerinde daha fazla para kazanarak günleri tamamlayama çalışın. İyi oyunlar dileriz.

Hamburger Dükkanı
Hamburger Dükkanı
Papa bu sefer hamburger dükkanında, artık sizde burger king mcDonald's gibi ünlü hamburgerler yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken dükkanınıza gelen müşterilerinize, mutfağınızda istedikleri hamburgerleri yapmak ve vermek. En kısa sürede lezzetli hamburgerler yaparak para kazanıp, kazandığınız paralar ile de dükkanınızı geliştirebilirsiniz.

Pizza Dükkanı
Pizza Dükkanı
Papa pizza oyununda, Roy iştediri ve papa loise için pizzaları müşterilere tattırmak ister. Dükkanızda pizza yemek için gelen müşterilere istedikleri malzemelerden pizzaları hazırlayıp, servis etmelisiniz. Yaptığınız pizzayı beğendiklerinde kazandığınız paralar ile dükkanızı ve pizza malzemelerinizi geliştirebilirsiniz.

Tren Trafik Kontrol
Tren Trafik Kontrol
Trenleri kontrol ederek, tren trafiğini ve kazaları önlemeniz gerekli. Gardan yolcuları alıp gitmeleri gereeken yerlere ulaştırmalısınız. Güzel bir beceri oyunu. iyi eğlenceler dileriz.

Pembe Top 2
Pembe Top 2
Pembe top oyunu geri döndü bu sefer zorlu bölümler bizleri bekliyor. Pembe topu bayrak noktsına ulaştırmalısınız, dikkat edin aşağı düşürmemeye çalışın topu. İyi oyunlar dileriz.

Zıplayan Kutu
Zıplayan Kutu
Zıplayan kutu oyununda ne kadar becerili ve stratejik olduğumuzu ortaya çıkacağız. Oyunda amaç, kutunun bayraklı olan yere varmasını sağlamak ama bu sanıldığı gibi kolay olmayacak galiba. İyi oyunlar dileriz.

Jio Yolu
Jio Yolu
Jio ya yardım ederek onu kız arkadaşını kurtarmasını sağlamalısınız. İyi oyunlar ve eğlenceler.

Dondurma Taşıyıcı
Dondurma Taşıyıcı
Plaj kamyonu ile dondurmaları sahilde düşürmeden taşımalı ve çocuklara ulaştırmalısınız. İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Kahraman Robotlar
Kahraman Robotlar
Robotları üreterek savaşmanız gerekli. İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Büyük Savaş 1944
Büyük Savaş 1944
Büyük Savaş (Warfare) 1944 oyununda, kumsaldan karaya çıkan askerleri, karşı düşmanların askerlerini yok edinceye kadar geliştirin ve savaş birliklerinizi hazırlayın. Asla teslim olmayacağız - Winston Churchill

Wonderputt
Wonderputt
Wonderputt oyununda, ileri derecede güzelleştirilmiş şehirde, bilye topu ilgili deliğe sokarak ilerlemeye çalışıyorsunuz. Topu füze rampasına kadar götürmeniz gerekli, fakat bu sanılanın aksine kolay gözükmüyor. Bütün zorlu bölümleri geçrek harika bir şehirde harika bir oyun oynayın. İyi eğlenceler.

Belalı Baloncuklar 2.5
Belalı Baloncuklar 2.5
Belalı Baloncuklar 2.5 oyunu karşınızda. Bu sefer görevimiz tehlike bölümü ile siz oyun sevenleri buluşturuyoruz. İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Karda Araba Park Etme
Karda Araba Park Etme
Karlı yollarda arabayı park etmek için oynamalısınız. Arabayı park alanına çarpmadan götürmeli ve park etmelisiniz. İyi oyunlar dileriz.

Kral Patlatma
Kral Patlatma
Bu monarşik kral düzenini yok etmek için, adadaki kralları yok etmelisiniz. Kral Patlatma oyununda, kralları bulundukları adadan dışarı atmak için bombaları stratejik bir şekilde yerleştirmeniz gerekiyor.İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Taco Bar
Taco Bar
Taco Bar oyununda, lezzetli tacoları hazırlayarak, müşterilerinizi memnun etmeniz gerekiyor. Dükkanınıza gelen müşterilein istediği çeşitte tacolar hazırlayın ve para kazanın. İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Güzellik Merkezi İşletme 3
Güzellik Merkezi İşletme 3
Egzotik Hindistan tarzı güzellik merkezinde, gelen müşterinizin bakımını yaparak onların daha sağlıklı bir yaşama kavuşmalarına yardımcı olun. İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Benim Büyülü Ordum
Benim Büyülü Ordum
Benim büyülü ordun oyunu ile kahramanlar yeni yerleri fetih etmek istiyorlar. Ordunun başında bulunarak ordunuzu yönetin ve bu zevkli eğlenceli oyunla savaşları kazanın.

Sihirli Misketler
Sihirli Misketler
Sihirli misketler oyununda, misketi yuvarlayarak diğer misketlere değmesini ve misketleri toplamayı amaç edinmelisiniz. Aynı renkteki misketlere vurmya çalışın.

Gizli Nesneler Kütüphanesi
Gizli Nesneler Kütüphanesi
Gizli nesneler bulma oyununda, kütüphane içinde istenilen nesneleri bulmaya çalışıyoruz. Yukarıda gösterilen nesneler kütüphane içinde bir yerlerde gizli gibi duruyor. Bölüm içindeki nesneleri tamamlayın ve sonraki bölüme geçin. Her yanlış tıklamanızda -20 puan azalıyor. İyi eğlenceler dileriz.

Madenci Kamyonu
Madenci Kamyonu
Madenci kamyonu oyunuyla, maden ocağından çıkarılan madenlerin, kamyona yüklenmesini beklemeli ve yüklendikten sonra kaza yapmadan, işlenmesi gereken yere götürmelisiniz. İyi taşıma oyunları dileriz.

Ponder
Ponder
Puslu bir göletde ve mitolojik yaratıklarla dolu ormanda, gölet yerlileri olarak çamurları ve diğer eşyaları karşı yaka geçirmek için uğraşacağız. Atılan nesneyi diğer tarafa göle düşürmeden geçirmeye çalışın. İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Denge Küpleri
Denge Küpleri
Denge küpleri oyununda, yukarıdan aşağı bırakacağınız küpleri üst üste yığarak dengeyi korumalı ve üst tarafta kalın yeşil çizgiye küplerin ulaşmasını sağlamalısınız. Ne kadar küpü ulaştırmanız gerekiyorsa size o kalın yeşil çizginin solundaki kutuda sayı ile veriliyor. İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Geri Geri Park Etme
Geri Geri Park Etme
Geri geri park etme oyununda, arabanızı gösterilen park alanına geri geri gelerek park etmeye çalışıyorsunuz. İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.


<< Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Sonraki >>

Beceri oyunları sınırları zorlamanız için ve kendinizi keşfetmeniz için tasarlanmış oyunlarla dolu. Strateji oyunları, savaş oyunları, çoklu oyunculu oyunlar da oynayabileceğiniz bir çok zorlu oyunları içeriyor. Yeteneklerinizi geliştirmek için bu oyunlar birebirdir.

Reklam
Reklam

Reklam