Misafir Üye
Ücretsiz kayıt ol!
Giriş  Kayıt Ol!

 


Reklam

Beceri oyunları oyna - En Yeniler, 4. Sayfa

 Sırala: En yeni | En çok oy alan | En eski | A-Z | Z-A
Reklam
Deri Ameliyatı
Deri Ameliyatı
Ameliyat oyunları arasında deri ameliyat operasyon oyunu ile devam ediyoruz.Oldukça stresli bir iş olan bu ameliyatı birinin mutlaka yapması gerekiyor. O biri neden siz olmayasınız.İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Ordu Yönetme
Ordu Yönetme
Orduları yönetme oyunu ile ordunuzun merkez üslerinden düşman üslerine yönlendireceğiniz tanklar ile karşı düşmanın üssünü ele geçirmeye çalışacaksınız. Güzel bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkan bu oyunda savaş planınızı iyi yapın ve zafer kazanın.İyi oyunlar ve eğlenceler.

Boya Dünyası 2
Boya Dünyası 2
Boya dünyası oyunu ikinci bölümü ile karşımızda. Bu oyunumuzda boya parçalarını aynı renkteki olanları fırlatıp diğer boya parçası veya paraları ile birleştirmeniz gerekiyor. Boya canavarlarına dikkat edin. Farklı yerlere boya parçacıkları gidebilir.İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Samuray Meyveleri
Samuray Meyveleri
Samurai Fruits oyunu orjinal ismi olarak da bilinen meyve kesme oyununda, bir samurayın keskin kılıcı ile fırlayan meyveleri ustalıkla keserek çok puan toplayıp, arkadaşlarınızla yarışabileceksiniz. İyi oyunlar.

Apandisit Ameliyatı
Apandisit Ameliyatı
Ameliyat oyunları, apandisit ameliatı oyunu ile apandix ratahsızlığı olan hastanın ameliyatını gerçekleştirmek için operasyona giriyoruz. Hastanı apandisin durumu kontrol edip sonrasında ameliyat masasında müdahaleye başlayarak sağlığına kavuşması için çabalıyor olacaksınız. Aynı zamanda zamanla yarışacağınızı unutmayınız.İyi oyunlar.

Aç Örümcek
Aç Örümcek
Örümcek ağı oyunu aç örümcek oyunumuzda, ağı ile yakalamak istediği sivrisineklerin peşinden giden bir örümceğin aynı zamanda arılara yakalanmadan karnını doyurması gerekiyor. Ona bu serüveninde yardım etmek ister misiniz? İyi oyunlar.

Kızgın Aç Ayı
Kızgın Aç Ayı
Kızgın ayı oyunu ile çok acıkmış olan ayımız etlerini pişirmek için mangal başına geçmiştir. Mangalını yaparken birden etleri çalınır ve çalandıklarını görünce çılgına döner ve etleri çalanların peşlerine düşer. Ona bukoşma yarışında yardım etmek ister misiniz? İyi eğlenceler dileriz.

Okul Servisi 2
Okul Servisi 2
Okul otobüsü ehliyeti oyunu, sınava girerek okul servisini kullanıp lisans alma sınavına giriyorsunuz. Amacınız verilen görevleri parkur ve yol güzegahı üzerinde okul otobüsü ile uygulayarak, başarılı şekilde geçebilmek ve lisans ehliyetini alabilmektir.İyi oyunlar.

Amiral Battı
Amiral Battı
Amiral battı oyunu ile heyecan dolu ve güzel bir gemi batırma oyunu oynayacaksınız.Çok güçlü gemilerinizi donanmanızı ve silahlarınızı hazırlayın ve gemilerinizi çokiyi stratejilerle yerleştirin ve düşman gemilerinin yerlerini tespit ederek onları vurun ve yok edin.İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Yumurta Kafa Patlatma 2
Yumurta Kafa Patlatma 2
Yumurta kırma 2 oyunu ile yine yaramaz yumurta kafalarımız iş başında ve onları kırmak için gerekli senoryaları kullanmanız gerekiyor. İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Canavarları Uyutmaca
Canavarları Uyutmaca
Canavar uyutma oyunu olan bu oyunumuzda, yaşlı bilim adamı laboratuvarda yapmış olduğu deneyi sevimli kunduzlar üzerinde dener ve sonrasında kunduzlar birden büyük canavarlara dönüşürler. Bu dönüşümden sonra canavarları uyutmak ve etkisiz hale getirmek için bilim adamımız uyuşturucu etkili bir ilaç hazırlar ve onlara içirmek ister. Zorlu bölümlerdeki engelleri aşarak ve çözümleri bularak bu ilacı canavarlara içirmeniz gerekli.İyi oyunlar arkadaşlar.

Devler ve Cüceler Kule Defans Savaşı
Devler ve Cüceler Kule Defans Savaşı
Kongregate tarafından muhteşem bir oyun.Barbar cüceler devlerin köyünü yerle bir etmek istiyorlar. Devlerin cücelere karşı kule defansı oyunu ile verecekleri savaşta stratejinizi belirleyin ve savaş oyununu oynayın. İyi oyunlar.

Kawairun
Kawairun
Hayaletten ve arılardan kaçış oyunu olarakta hatırlayabileceğimiz bu oyunda, mümkün olabilediğince engelleri aşarak hızlı ve uzak mesafe koşmaya çalışıyorsunuz. İki kişilik oyunlar içerisinde de değerlendirebileceğimiz bu oyunda, arkadaşınızla oynayabilir ve kimin ne kadar uzağa gidebileceğiyle ilgili yarış düzenleyebilirsiniz.İyi eğlenceler ve oyunlar dileriz.

Renkli Şekil Küpler
Renkli Şekil Küpler
Renkli Şekil Küpler oyunu ile küpleri top şekline dönüştürmeli ve ilgili alana kadar gitmesine izin vermelisiniz. Başka bölümlerde de top şeklinde iken küpe dönüşterek kararlı alanda kalmasını sağlamanız gerekebilir.İyi oyunlar dileriz.

Jeweltasia
Jeweltasia
Cevel tazya oyunu ile birden fazla aynı renk ve şekildeki objeleri çizerek blok halinde yok etmeye çalışıyorsunuz. Dünyanın en güzel oyunları arasında yer alan bu oyun 50 bölüm ile bol eğlenceli oyun sizleri bekliyor.

Anahtarları Topla 3
Anahtarları Topla 3
Anahtar topla oyunları serisinden anahtarları topla 3 oyunu ile karşınızdayız. Bölümü geçmek için yine anahtarları toplamanız gerekiyor.Küçük renki topları ve paraları toplayarek ilerlemeli ve mantarların üzerine zıplayarak onları yok ettiğinizde sizelere verecekleri para veya renki topu da toplayabilirsiniz.İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Sarı Civciv Kaçırma
Sarı Civciv Kaçırma
Sarı civciv kaçış oyunu ile civcivi kurtarmaya çalışacağız. Kafesindeki civcivimizi sarı yumurtaları toplayarak exit yazılı yere yönlendirmemiz gerekiyor. Oldukça eğlenceli olan bu oyunda mümkün olduğunca sarı yumurtaları toplayarak bölümleri tamamlamaya çalışınız. İyi oyunlar.

Troll Toplar 2
Troll Toplar 2
Trol kafa toplar 2 oyunu olarak karşımızda. bored.com tarafından sunulan oyun, Troll Kafaları bu sefer top mermisi gibi fırlatatarak bölümleri tamamlamaya çalışıyoruz. Unutmayın, Trol gibi düşünerek çözümleri bulacak ve diğer oyun bölümlerini oynayabileceksiniz.

Vale Park Görevlisi 2
Vale Park Görevlisi 2
Otopark görevlisi 2 oyunu ile restorana gelen müşterilerin arabalarını park alanında istenilen yerlere park etme çalışıyorsunuz. İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Zombi Koşturma
Zombi Koşturma
Zombi kaçırma oyunu ile bir zamanlar adada güzellikler içinde çiçekleri seven, güzel olan herşeyi seven bir adamı öldürüp, onu toprağa gömerler.Sonrasında topraktayken birden canlanır ve zombi olarak adaya geri döner.Bunu gören diğer ada sakinleri onu mahvetmek için peşlerine düşer.Peşlerine düşen ada yerlilerinden kaçmak için mümkün olduğunda uzağa kaçmak zorundasınız.Oldukça epeğlenceli bu oyunda çok oynayacaksınız.

Tommyi Koruma 2
Tommyi Koruma 2
Tomiyi koruma 2 oyunu içerisinde Tomi agresif ve sinirli olan diğer çocuklardan korumanız gerekiyor. Size verilen objeleri onu korumak için iyi bir şekilde yerleştirin ve oyunun bütün levellerini tamamlayın.İyi oyunlar.

Hayvan Hastanesi
Hayvan Hastanesi
Hayvan hastanesi işletme oyunu olarak oynayacağınız bu oyunda, veteriner diplomanızla açmış olduğunuz hayvanların hastanesinde yaralanmış, hasta olmuş hayvanlara tedavi uygulayama başlıyorsunuz.İyi oyunlar dileriz.

Forklif Kargo Yükleme
Forklif Kargo Yükleme
Forklift kargo oyunu , size kargo yüklemek için verilen bir araçla, kamyonlarda duran kargoları raflara veya raflarda duran kolileri yük kamyonlarına taşıyıp yüklemeniz için verilen ehliyeti kullanarak yüklemelerinizi yapıyorsunuz.İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Meyveleri Kesme
Meyveleri Kesme
Fruit Ninja iphone oyununu ile ünlenen bu oyunda, mouse yardımıyla meyveleri keseceksiniz. Bazı fırlayan para dolu torbaları da kesip dağılan paraları toplayarak çok puan kazanabilirsiniz.İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Survivor Ünlüler Gönüllüler
Survivor Ünlüler Gönüllüler
Survivor (sorgaygır, sorvaygır) Panama oyununda ünlüler gönüllüler oyunu olarak oynayabileceğiniz Acun Ilıcalı nın hazıryıp Alp Kırşa nın sunduğu bu güzel yarışma oyunu ile çok eğlenecek ve adadaki atmosferi yaşayacaksınız. İyi oyunlar dileriz.

Yapışkan Top
Yapışkan Top
Yapışkan Top oyunu ile topların birbirine yapışması ile gezegenlerinde bitmiş olan yiyecekler için üzüm bağlarından üzüm yemeye çalışıyorlar. Üzüm yemeleri için onları çoğaltarak yiyecekleri üzeme ulaştırmanız gerekiyor.İyi oyunlar dileriz.


<< Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Sonraki >>

Beceri oyunları sınırları zorlamanız için ve kendinizi keşfetmeniz için tasarlanmış oyunlarla dolu. Strateji oyunları, savaş oyunları, çoklu oyunculu oyunlar da oynayabileceğiniz bir çok zorlu oyunları içeriyor. Yeteneklerinizi geliştirmek için bu oyunlar birebirdir.

Reklam