Misafir Üye
Ücretsiz kayıt ol!
Giriş  Kayıt Ol!

 


Reklam

Beceri oyunları oyna - En Yeniler, 4. Sayfa

 Sırala: En yeni | En çok oy alan | En eski | A-Z | Z-A
Reklam
Troll Toplar 2
Troll Toplar 2
Trol kafa toplar 2 oyunu olarak karşımızda. bored.com tarafından sunulan oyun, Troll Kafaları bu sefer top mermisi gibi fırlatatarak bölümleri tamamlamaya çalışıyoruz. Unutmayın, Trol gibi düşünerek çözümleri bulacak ve diğer oyun bölümlerini oynayabileceksiniz.

Vale Park Görevlisi 2
Vale Park Görevlisi 2
Otopark görevlisi 2 oyunu ile restorana gelen müşterilerin arabalarını park alanında istenilen yerlere park etme çalışıyorsunuz. İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Zombi Koşturma
Zombi Koşturma
Zombi kaçırma oyunu ile bir zamanlar adada güzellikler içinde çiçekleri seven, güzel olan herşeyi seven bir adamı öldürüp, onu toprağa gömerler.Sonrasında topraktayken birden canlanır ve zombi olarak adaya geri döner.Bunu gören diğer ada sakinleri onu mahvetmek için peşlerine düşer.Peşlerine düşen ada yerlilerinden kaçmak için mümkün olduğunda uzağa kaçmak zorundasınız.Oldukça epeğlenceli bu oyunda çok oynayacaksınız.

Tommyi Koruma 2
Tommyi Koruma 2
Tomiyi koruma 2 oyunu içerisinde Tomi agresif ve sinirli olan diğer çocuklardan korumanız gerekiyor. Size verilen objeleri onu korumak için iyi bir şekilde yerleştirin ve oyunun bütün levellerini tamamlayın.İyi oyunlar.

Hayvan Hastanesi
Hayvan Hastanesi
Hayvan hastanesi işletme oyunu olarak oynayacağınız bu oyunda, veteriner diplomanızla açmış olduğunuz hayvanların hastanesinde yaralanmış, hasta olmuş hayvanlara tedavi uygulayama başlıyorsunuz.İyi oyunlar dileriz.

Forklif Kargo Yükleme
Forklif Kargo Yükleme
Forklift kargo oyunu , size kargo yüklemek için verilen bir araçla, kamyonlarda duran kargoları raflara veya raflarda duran kolileri yük kamyonlarına taşıyıp yüklemeniz için verilen ehliyeti kullanarak yüklemelerinizi yapıyorsunuz.İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Meyveleri Kesme
Meyveleri Kesme
Fruit Ninja iphone oyununu ile ünlenen bu oyunda, mouse yardımıyla meyveleri keseceksiniz. Bazı fırlayan para dolu torbaları da kesip dağılan paraları toplayarak çok puan kazanabilirsiniz.İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Survivor Ünlüler Gönüllüler
Survivor Ünlüler Gönüllüler
Survivor (sorgaygır, sorvaygır) Panama oyununda ünlüler gönüllüler oyunu olarak oynayabileceğiniz Acun Ilıcalı nın hazıryıp Alp Kırşa nın sunduğu bu güzel yarışma oyunu ile çok eğlenecek ve adadaki atmosferi yaşayacaksınız. İyi oyunlar dileriz.

Yapışkan Top
Yapışkan Top
Yapışkan Top oyunu ile topların birbirine yapışması ile gezegenlerinde bitmiş olan yiyecekler için üzüm bağlarından üzüm yemeye çalışıyorlar. Üzüm yemeleri için onları çoğaltarak yiyecekleri üzeme ulaştırmanız gerekiyor.İyi oyunlar dileriz.

Elmasları Koru 2
Elmasları Koru 2
Armor Games imzalı Hazine koruma oyunu nu olarakta bilinen bu oyunda, değerli elmas taşları çalmak isteyen barbarlara karşı elmasları korumalısınız. Kuracağınız stratejik alanlarla onlara geçit vermemelisiniz.Güzel bir savunma oyunu.İyi eğlenceler dileriz.

Koyunları Roketle Vurma
Koyunları Roketle Vurma
koyunları roketle vurma oyunu ile endi börs oyunu gibi sapan arasından gerdiğiniz roketi koyunlara hedef alarak fırlatıyorsunuz. Her bölümde ayrı bir beceri oyunu sergilemeniz gerekecek.İyi eğlenceler ve oyunlar dileriz.

Tavşan Topu
Tavşan Topu
Tavşan topu iphone oyunu ile güzel bir beceri oyunu oynayacaksınız.Kız ve erkek tavşanları top şekilde fırlatan makina ile diğer top şeklinde olan tavşanları sepetlere doldurmalısınız. Bazı bölümler sizi zorlayacaktır.İyi eğlenceler ve oyunlar dileriz.

Facebooker
Facebooker
Facebooker oyunu facebook sahibi Mark Zuckerberg için yapılmış ve facebook borsa hisseleri üstüne kurgulanmış eğlenceli bir oyun.İyi oyunlar dileriz.

Şişe Düşürmece
Şişe Düşürmece
Şişe düşürme oyunu ile kutu kafaların üzerinde duran şişeleri atışlarınızla düşürmeye ve sonraki bölümlere geçmeye çalışıyorsunuz. Dikkat etmeniz gereken nokta kuru kafalar yere düşmemeli sadece şişeler yere düşmeli.İyi oyunlar.

Uzaylı İstilası
Uzaylı İstilası
Uzaylı baskını ve istilası oyunu ile dünyanın çeşitli bölgelerine uzay gemileri ile ziyaret yapan uzaylılar, insanları, hayvanları uzay gemilerine alarak parlaçalayıp onlardan enerji üretiyorlar ve besleniyorlar.İyi oyunlar.

Renkli Gökyüzü Balonları Patlat
Renkli Gökyüzü Balonları Patlat
Bubles oyunları tarzından olan bu oyunumuzda, göküyüzünde bulunan renkli balonları patlatma oyunu oynuyoruz.İyi oyunlar

Candy Crush Saga
Candy Crush Saga
Facebook oyunu Candy Crush (candy cruz,kendi kıraş, kendi kurus, kendu gurus) Saga oyununda şeker oyunu oynamaya var mısınız? Oyundaki amacımız şekerci dükkanında bulunan şekerleri aynı şekilde ve renkte olan 3 ve daha fazla şekeri yan yana getirerek yok etmek. Patlatılan her şeker için puan kazanacaksınız.İyi eğlenceler ve oyunlar dileriz.

Kartopu Savaşı
Kartopu Savaşı
Kartopu savaşları oyunu ile kartopuyla savaş yapan iki takımdan birini seçerek kutupta kar oyunları oynamaya çalışıyorsunuz. Alacağınız nişanla rakip takımdaki kişiyi attığınız kartopları ile güçsüz hale getirip, altın paralar kazanabilirsiniz.Kazandığınız paralar ile takımızını güçlendirebilirsiniz.İyi oyunlar.

Maya Topları
Maya Topları
Maya Bubbles oyunu orjinal ismi ile bilinen maya topları oyununda, bubbles balon patlama oyunları gibi oynayacaksınız.İyi oyunlar.

Zombileri Patlat 2
Zombileri Patlat 2
Zombileri patlatma oyunu ikinci yeni versiyonu ile devam ediyor. Oyun içinde bulunan zombileri, dinamit lokumlarını düzgün yerlere yerleştirerek, patlatıp temizlemeye ve sonraki bölümlere geçmeye çalışıyorsunuz.İyi oyunlar.

Totem Topları
Totem Topları
Totem topu oyunu ile zuma gibi eğlenceli bir oyun sizleri bekliyor. Totem kuru kafanın ağzından top fırlatarak kırmızı topları yok etmeye çalışacaksınız. Bölüm içindeki yıldızları da toplarsanız daha fazla puan kazanacaksınız. İyi oyunlar dileriz.

Cafe Sinema
Cafe Sinema
Sinema cafe restaurant oyunu ile sinemanıza gelen müşterilerinizin kafenizden yiyecek, içecek almalarını sağlıyorsunuz. Müşterilerinizin siparişlerini aldıktan sonra, istediklerinizi onlara veriyorsunuz. Patlamış mısır, kahve, kola, soda gibi ihtiyaçlarınızı cafenizden gidermek için satın almaya geliyorlar. Mutlu şekilde memnun ederseniz çok para kazanıyorsunuz.İyi oyunlar dileriz.

Işık Uçuşu
Işık Uçuşu
Işık uçuşu oyunu (light flight) ile ekran kesme oyunu oynuyoruz. Uzay geminizle düşman alanlarını keserek bölümleri tamamlamaya çalışmalasınız.

Kral Savaşları 2
Kral Savaşları 2
Kralların savaşı 2 oyunu daha önceki seriye göre yeni karakterler eklenerek daha eğlenceli hale getirilmiş.Her zamanki gibi düşman kralının kalesini yıkmak için atışlar yapıyorsunuz. Vuramadığınız veya kalesindeki askerleri indiremediğiniz zaman, düşman krala atış hakkı geçiyor. İyi oyunlar.

Kral Savaşları
Kral Savaşları
Kralların savaşı oyunu ile rakip kralın kalesini yıkmanız isteniyor. Eğer yıkarsanız bir sonraki bölümlere geçiyorsunuz. Yıkamadığınızda bu sefer atış hakkı rakip krala geçiyor ve sizin kalenizi yıkmak için atış yapıyor.İyi oyunlar.

Noel Baba Roket Fırlatma
Noel Baba Roket Fırlatma
Noel baba roketi oyunu 2 ile noel babayı roketle yükseğe fırlatarak havadaki itemleri toplamaya çalışıyorsunuz. Fırlatma seviyesini maksimumdayken fırlatın ve havada yükseldikçe topladığınız itemlarla hızınızı ve puanlarınızı arttırabilirsiniz.İyi oyunlar.

Korsan Gemisi 2
Korsan Gemisi 2
Gemi Korsanı Kale yıkan korsan oyunu olarak bildiğimiz oyunun ikinci versiyonu ile karşınızdayız. Korsanımız bu sefer gece kaledeki askerleri vurmaya çalışıyor. Hedefinizi ayarlayın ve topunuzu ateşleyin.İyi eğlenceler ve oyunlar dileriz.

Kırmızı Küp 2
Kırmızı Küp 2
Kırmızı küp oyunu çok beğenildi ve devamı geldi. Küçük kırmızı küpü büyük kırmızı küp ile buluşturmanız gerekiyor. Bunu yapmak için engelleri kaldırarak bazı çözümler üretmelisiniz.İyi oyunlar.

Kırmızı Araba
Kırmızı Araba
Kırmızı araba Wheely oyunu ile sevimli arabamızı kırmızı bayraklı yere ulaştırmaya çalıştırıyoruz. Her bölümü ayrı zevkli ve eğlenceli bu oyunumuzda, engelleri aşarak arayı ilerletmeye çalışacağız.İyi oyunlar dileriz.

Dev Kartopundan Kaçış
Dev Kartopundan Kaçış
Kartopundan kaçış Oh Snow oyunu ile küçük ayıcığı üzerine gelen büyük kartopundan kaçışını sağlayarak Exit çıkış kapısına ulaştırmanız gerekiyor. Her bölümü ayrı zevkli olan oyunda iyi eğlenceler dileriz.

Kapı Kaçış
Kapı Kaçış
Kaçış kapıları (doors) oyunu, hapis zeka oyunları severler için güzel bir oyun. Çalışmaktan çok sıkılan concon ofis dışına çıkmak için zorlu ve karma karışık kapıları kullanarak bina görevlisine yakalanmadan çıkış kapılarını bulmak zorundadır. Her bölümde değişik şekilde çıkış kapısına ulaşmanız gereklidir. Bazı bölümlerdeki tuzaklara dikkat ederek düşmemeye dikkat edin.İyi oyunlar.


<< Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Sonraki >>

Beceri oyunları sınırları zorlamanız için ve kendinizi keşfetmeniz için tasarlanmış oyunlarla dolu. Strateji oyunları, savaş oyunları, çoklu oyunculu oyunlar da oynayabileceğiniz bir çok zorlu oyunları içeriyor. Yeteneklerinizi geliştirmek için bu oyunlar birebirdir.

Reklam
Reklam

Reklam