Misafir Üye
Ücretsiz kayıt ol!
Giriş  Kayıt Ol!

 


Reklam

Beceri oyunları oyna - En Yeniler, 4. Sayfa

 Sırala: En yeni | En çok oy alan | En eski | A-Z | Z-A
Reklam
Top Yönlendirme
Top Yönlendirme
Mavi Topu yönlendirme oyununda, çizeceğiniz çizgiler ile topumuzu kırmızı flamalı bitiş çizisine ulaşmasını sağlamalıyız. Çiziminizi yaparken yıldızları topladığınızda extra puanlar kazanırsınız.İyi oyunlar.

Okul Servisi 3
Okul Servisi 3
Okul servisi sürme oyunu ile ehliyeti alabilmek oynuyoruz. Yeni parkurlar ve zorlu yerlerde kaza yapmadan bölümleri tamamlayarak sürücü ehliyeti sınavından başırılı bir şekilde geçmeye çalışıyoruz.İyi oyunlar.

Basketbol Topu Fırlatma 2
Basketbol Topu Fırlatma 2
Basket topu fırlatma 2 oyunu olarak devam ediyor. Kanon tarafından fırlatılacak olan baskatbol topunu basket yapmak için yıldızları toplayarak en iyi oyun skoru yapmaya çalışıyoruz.iyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Vücut Geliştirme
Vücut Geliştirme
Vücut geliştirme oyununda, işsiz adam Vince vücut geliştirme ve spor salonuna kayıt oluyor. Seksi kızlar tanımak ve vücüdunu geliştirmek arkadaşları arasında daha popüler olmak adına babasından para koparmayı da ihmal etmiyor. Yaramaz Vince sizin yönlendirmelerinizle bakalım nasıl vüut geliştirecek? İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Katil Pirana 5
Katil Pirana 5
Pirana oyunu 5.bölümü ile daha güçlü ve keskin dişleri ile avlarını göllerde arıyor. Katil piranaların oyununa ortak olmak için verilen görevleri yerine getirerek onları doyurmalı ve emilen kanlar ile piranızı daha güçlü hale getirmelisiniz.İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Meyveli Pasta Yapma
Meyveli Pasta Yapma
Meyveli pasta yapma oyunu ile Sara bu sefer aşçılık sınıfında güzel yemek pişirme derslerine devam ediyor. Ona bu konuda yardımcı olabilir ve böylelikle güzel bir meyveli pasta nasıl yapılır öğrenebilirsiniz.İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Fındık Toplama
Fındık Toplama
Fındık toplama (Yummy Nuts) oyunu Cute the Rope iphone ve android oyunu olarak bilinen oyunun bir benzeri olmakla bereber oldukça zevkli bir beceri oyunu. Sevimli sincabımızın arkadaşına fındıkları toplayarak ulaşması lazım ama bu göründüğü kadar olmayabilir. İplere bağlı olan sincabın doğru hareketlerle iplerini keserek fındıkları toplamasını ve sallanırken arkadaşına ulaşmasını sağlamalısınız.İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Korsan Gemi Kurtarma
Korsan Gemi Kurtarma
Korsan gemisi kurtar oyununda, küçük arkadaşımız oyuncak korsan gemisini kanalizasyona düşürür ve kanalizasyon içinde mikropların arasından kurtarmak için elinde lağam açacağı pompa silahı ile gemisini kurtarmak ister.Güzel bir beceri oyununda bu arkadaşımıza yardım ederek zorlu bölümleri geçebilecek misiniz? İyi oyunlar dileriz.

Polis Otoparkı
Polis Otoparkı
Otopark polisi oyunu olarak polis otoparkındaki vasıları, araçları ilgili yerlere park ederek görevlerinizi tamamlamalısınız. Yol üzerindeki paraları da alarak oyun içinde size verilen puanları arttırabilirsiniz.İyi oyunlar dileriz.

Renkli Hayaletler
Renkli Hayaletler
Hayalet baloncukları oyunu yuvarlanarak yere düştüklerinde boşluklara düşmemeleri gereklidir.Bu noktada yapmanız gereken diğer baloncuk düşerken diğerleri ile onu platform üzerinde tutabilecek stratejiyi becerisel yönde bulmanızdır.İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Hırsız Bob 2
Hırsız Bob 2
Bob hırsız oyunu, Evrak hırsızı oyunu olarak hırsız bob 2 yeni versiyonu ile karşımızda. Bu sefer değerli belge ve evrakları çalmak için ilgili yerlere gidip hırsızlık yapması gerekiyor.Zorlu bölümleri geçmek için ona tekrar yardımınız gerekiyor.İyi oyunlar.

Deri Ameliyatı
Deri Ameliyatı
Ameliyat oyunları arasında deri ameliyat operasyon oyunu ile devam ediyoruz.Oldukça stresli bir iş olan bu ameliyatı birinin mutlaka yapması gerekiyor. O biri neden siz olmayasınız.İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Ordu Yönetme
Ordu Yönetme
Orduları yönetme oyunu ile ordunuzun merkez üslerinden düşman üslerine yönlendireceğiniz tanklar ile karşı düşmanın üssünü ele geçirmeye çalışacaksınız. Güzel bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkan bu oyunda savaş planınızı iyi yapın ve zafer kazanın.İyi oyunlar ve eğlenceler.

Boya Dünyası 2
Boya Dünyası 2
Boya dünyası oyunu ikinci bölümü ile karşımızda. Bu oyunumuzda boya parçalarını aynı renkteki olanları fırlatıp diğer boya parçası veya paraları ile birleştirmeniz gerekiyor. Boya canavarlarına dikkat edin. Farklı yerlere boya parçacıkları gidebilir.İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Samuray Meyveleri
Samuray Meyveleri
Samurai Fruits oyunu orjinal ismi olarak da bilinen meyve kesme oyununda, bir samurayın keskin kılıcı ile fırlayan meyveleri ustalıkla keserek çok puan toplayıp, arkadaşlarınızla yarışabileceksiniz. İyi oyunlar.

Apandisit Ameliyatı
Apandisit Ameliyatı
Ameliyat oyunları, apandisit ameliatı oyunu ile apandix ratahsızlığı olan hastanın ameliyatını gerçekleştirmek için operasyona giriyoruz. Hastanı apandisin durumu kontrol edip sonrasında ameliyat masasında müdahaleye başlayarak sağlığına kavuşması için çabalıyor olacaksınız. Aynı zamanda zamanla yarışacağınızı unutmayınız.İyi oyunlar.

Aç Örümcek
Aç Örümcek
Örümcek ağı oyunu aç örümcek oyunumuzda, ağı ile yakalamak istediği sivrisineklerin peşinden giden bir örümceğin aynı zamanda arılara yakalanmadan karnını doyurması gerekiyor. Ona bu serüveninde yardım etmek ister misiniz? İyi oyunlar.

Kızgın Aç Ayı
Kızgın Aç Ayı
Kızgın ayı oyunu ile çok acıkmış olan ayımız etlerini pişirmek için mangal başına geçmiştir. Mangalını yaparken birden etleri çalınır ve çalandıklarını görünce çılgına döner ve etleri çalanların peşlerine düşer. Ona bukoşma yarışında yardım etmek ister misiniz? İyi eğlenceler dileriz.

Okul Servisi 2
Okul Servisi 2
Okul otobüsü ehliyeti oyunu, sınava girerek okul servisini kullanıp lisans alma sınavına giriyorsunuz. Amacınız verilen görevleri parkur ve yol güzegahı üzerinde okul otobüsü ile uygulayarak, başarılı şekilde geçebilmek ve lisans ehliyetini alabilmektir.İyi oyunlar.

Amiral Battı
Amiral Battı
Amiral battı oyunu ile heyecan dolu ve güzel bir gemi batırma oyunu oynayacaksınız.Çok güçlü gemilerinizi donanmanızı ve silahlarınızı hazırlayın ve gemilerinizi çokiyi stratejilerle yerleştirin ve düşman gemilerinin yerlerini tespit ederek onları vurun ve yok edin.İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Yumurta Kafa Patlatma 2
Yumurta Kafa Patlatma 2
Yumurta kırma 2 oyunu ile yine yaramaz yumurta kafalarımız iş başında ve onları kırmak için gerekli senoryaları kullanmanız gerekiyor. İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Canavarları Uyutmaca
Canavarları Uyutmaca
Canavar uyutma oyunu olan bu oyunumuzda, yaşlı bilim adamı laboratuvarda yapmış olduğu deneyi sevimli kunduzlar üzerinde dener ve sonrasında kunduzlar birden büyük canavarlara dönüşürler. Bu dönüşümden sonra canavarları uyutmak ve etkisiz hale getirmek için bilim adamımız uyuşturucu etkili bir ilaç hazırlar ve onlara içirmek ister. Zorlu bölümlerdeki engelleri aşarak ve çözümleri bularak bu ilacı canavarlara içirmeniz gerekli.İyi oyunlar arkadaşlar.

Devler ve Cüceler Kule Defans Savaşı
Devler ve Cüceler Kule Defans Savaşı
Kongregate tarafından muhteşem bir oyun.Barbar cüceler devlerin köyünü yerle bir etmek istiyorlar. Devlerin cücelere karşı kule defansı oyunu ile verecekleri savaşta stratejinizi belirleyin ve savaş oyununu oynayın. İyi oyunlar.

Kawairun
Kawairun
Hayaletten ve arılardan kaçış oyunu olarakta hatırlayabileceğimiz bu oyunda, mümkün olabilediğince engelleri aşarak hızlı ve uzak mesafe koşmaya çalışıyorsunuz. İki kişilik oyunlar içerisinde de değerlendirebileceğimiz bu oyunda, arkadaşınızla oynayabilir ve kimin ne kadar uzağa gidebileceğiyle ilgili yarış düzenleyebilirsiniz.İyi eğlenceler ve oyunlar dileriz.

Renkli Şekil Küpler
Renkli Şekil Küpler
Renkli Şekil Küpler oyunu ile küpleri top şekline dönüştürmeli ve ilgili alana kadar gitmesine izin vermelisiniz. Başka bölümlerde de top şeklinde iken küpe dönüşterek kararlı alanda kalmasını sağlamanız gerekebilir.İyi oyunlar dileriz.

Jeweltasia
Jeweltasia
Cevel tazya oyunu ile birden fazla aynı renk ve şekildeki objeleri çizerek blok halinde yok etmeye çalışıyorsunuz. Dünyanın en güzel oyunları arasında yer alan bu oyun 50 bölüm ile bol eğlenceli oyun sizleri bekliyor.


<< Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Sonraki >>

Beceri oyunları sınırları zorlamanız için ve kendinizi keşfetmeniz için tasarlanmış oyunlarla dolu. Strateji oyunları, savaş oyunları, çoklu oyunculu oyunlar da oynayabileceğiniz bir çok zorlu oyunları içeriyor. Yeteneklerinizi geliştirmek için bu oyunlar birebirdir.

Reklam