Misafir Üye
Ücretsiz kayıt ol!
Giriş  Kayıt Ol!

 


Reklam

Beceri oyunları oyna - En Yeniye Göre Sıralı

 Sırala: En yeni | En çok oy alan | En eski | A-Z | Z-A
Reklam
Hastane İşletme
Hastane İşletme
Hastane işletme yönetimi oyununda, gelen hastaları istedikleri bölüme götürebilmeniz için mouse ile hastaları tutup uygun departmana sürükleyip bırakmalısınız. Hastanenizin kazanması için, hastaları iyi bir şekilde tedavbi edip, memnun etmelisiniz. Hastalar ile ilgilenmezseniz hastaneniz para kaybeder ve oyun içinde başarısız olabilirsiniz.İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Şekerci Kunduz
Şekerci Kunduz
Şekerci kunduz oyununda, sevimli kunduzumuza şekerini vermek gerekli çözümleri yapıyoruz. platformlar üstünde yer alan şeker veya şekerleri ona ulaştırmak için gerekli yardımı yapmalısınız. İyi eğlenceler dileriz.

Süper Kırmızı Uçak
Süper Kırmızı Uçak
Süer kırmızı uçak oyununda, diğer uçaklar ile yarışarak varış çizgisine, onlardan önce gelip birinci olmalısınız. Hızlı gitmek için hacadaki kanat hızlandırıcılarını toplayarak ilerlerseniz hızlı bir ucuç yaparsınız. İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Patronu Tekmele
Patronu Tekmele
Patronunu tekmele oyunu adından da anlaşılacağı gibi, patronunuzun kıçına tekmeyi basmak kadar eğlenceli bir oyun. Bir ofiste çalışansınız ve patronunuz hiç bir yaptığınız işi beğenmiyor, üstüne üstlük sizi azarlıyor. Artık bu durumua fazla dayanamayan siz, ona güzel bir tekme vurarak bütün hıncınızı çıkartmak istiyorsunuz. Olabildiğince hızlı uzağa fırlatın ve patronun uçuşunu zevkle izleyin.İyi eğlenceler ve oyunlar dileriz.

Kaboomz 2
Kaboomz 2
Kaboomz 2 oyunu, oldukça eğlenceli fizik motorlu bir oyun. Mavi balonları esir alan kırmızı balonlardan, onları kurtarmanız gerekiyor. Top atışı ile kırımızı balonları patladın, Mavi balonları ise patlatmadan özgürlüklerine kavuşturmanız gerekiyor.İyi eğlenceler ve oyunlar dileriz.

Ödül Avcısı Kayıp Eserler
Ödül Avcısı Kayıp Eserler
Ödül Avcısı Kayıp Eserler oyununda, ödül avcımızı kayıp eserleri bulması için anahtarı veya anahtarları alarak kilitli kapıyı açması yönünde ilerletmeniz gerekiyor. Oldukça eğlenceli ve ipad içinde hazırlanmış bu oyunumuzda iyi vakit geçirmenizi dileriz.

Kızgın Boğa İntikamı
Kızgın Boğa İntikamı
Kızgın boğanın intikamı oyununda, (burrito bison revenge game) mağazada alışveriş esnasında cüzdanını çalan düşmanlarına karşı intikam almak için amansız bir yarışa giriyor. Mümkün olduğunca fazla ileri gitmek uzağa zıplama yapmak için hız ayar göstergesinde kırmızı seviyeyi tutturmaya çalışın. Size verilen görevleri tamamladıkça yüksek puanlar alara alacağınız extra güçlerle boğanın daha yükseğe zıplamasını, daha fazla ileri gitmesini sağlayabilirsiniz.

Age Of War 2
Age Of War 2
Age of war oyununda, strateji ve savunma oyunu olarak amacınız, taş devrindeki kendi mağara kalemizi korumak için savaşçılar yetiştirip karşı mağaradaki kaleyi yıkarak çağ atlatmaya çalışmaktır.İyi oyunlar dileriz.

Anahtarları Topla 2
Anahtarları Topla 2
Anahtarları topla oyununun 2.si olan oyunumuzda, tekerlekleri ve anahtarları, tuzaklara düşmeden ve yanmadan toplamaya devam ediyoruz.İyi eğlenceler ve oyunlar dileriz.

BattleShip Gemi Batırma
BattleShip Gemi Batırma
Battleship amiral battı oyunu olarakta algılayabileceğiniz güzel eğlenceli bir oyun. Gemilerinizin konumlarını ve denizde bulunacağı yerleri ayarlayın, Start basın ve düşmana karşı savaşın.İyi oyunlar.

Araba Çalma
Araba Çalma
Araba hırsızı oyunu olarakta bilinen araba çalma oyununda, park alanında ok işareti ile gösterilen arabaya hırsızı yaklaştırıp o aracı çaldırmanız gerekiyor.Bunu yaparken diğer arabalara araçlara zarar vermeden çarpmadan işaretlenmiş alana götürüp çalınan arabayı park etmelisiniz. Bazan işaretli alana götürmeden önce o alan yolu üzerinde yolu kapayan başka araçlar olabilir öncelikle o aracın içine binip onu yoldan kaldırıp, asıl hedefiniz olan araca sonra binmelisiniz. Size verilen süreyi ve araba gücüne dikkat etlemelisiniz, belirtilen sürede arabayı çalmalı ve hasar gücünüzü tüketmeden işaretli alana park etid görevi tamamlamalısınız. İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Bina Yıkma Ustası
Bina Yıkma Ustası
Bina yıkma ustası oyunuyla, top çeşidiniziseçerek, ustanın binayı yıkması için gerekli açıyı ve atışı yaparak, hedefteki binanın yıkılmasını sağlıyorsunuz. İyi eğlenceler.

Oto Çekici Kurtarıcı
Oto Çekici Kurtarıcı
Oto çekici oyunu ile arabaları kurtarma işini yapmanız gerekiyor. Şehirde yollarda kalmış otoları çekicinizle size gösterilen yere götürmeniz gerekiyor. İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Profosyonel Park Etme
Profosyonel Park Etme
Herkes bilir ki büyük şehirlerde araba park etmek zordur. Profosyonel araba park etme oyunuyla park ustası olun ve arabanızı güzel park etmeyi öğrenin. İyi oyunlar ve eğlenceler dileri.

Korsan Hazine Avcısı
Korsan Hazine Avcısı
Korsan hazine avcı oyunu güzel bir fizik tabanlı oyun. Sevimli korsanımızı, hazinesine kavuşturmak için gerekli fizik kurallarını düşünerek ve çözüm üreterek, değerli hazineye kavuşmasını sağlamalısınız.

Kaleyi Koruma
Kaleyi Koruma
Kaleyi koruma oyununda, kalenize saldıran zombilere karşı okçuluk yaparak, ok atarak, kaleye ulaşmadan kaleyi ele geçirmeden onları yok etmeniz gerekiyor. Her level sonunda, patron zombiyi yok ederek bir sonraki bölümlere geçebiliryorsunuz. Okçunuzu güçlendirerek zombilere karşı daha saldırgan ve vurucu olabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

Çılgın Tanklar
Çılgın Tanklar
Çılgın tank oyununda, düşman tanklarını yok ederek, gerekli kutuları yanıp sönen platformalara yerleştirerek bölümleri geçmeniz isteniyor.

Park Canavarı
Park Canavarı
Park canavarı oyununda, arabanızla size verilen hareket sayıları limitince, diğer arabaları parçalayıp, park space yazılı yere arabanızı götürüp bölümleri geçmeye çalışmalısınız.Oldukça eğlenceli bu oyunda zevkli dakikalar sizleri bekliyor.

Anahtarları Topla
Anahtarları Topla
Anahtarları Topla oyununda, sevimli pembe yaratık top ile anahtarları toplamaya, kırmızı top yaratıklara dokunmamaya ve tuzaklara düşmemeye çalışıyorsunuz. İyi eğlenceler ve oyunlar dileriz.

Zavallı Portakal 3
Zavallı Portakal 3
Zavallı Portakal 3 oyunu, ( Iphone Cover Orange ) aslında özel bölümlerden oluşan oyuncular için hazırlanmış bir oyun.Son zamanlarda Iphone telefonlarında da cover orange olarak oynanan portakalları koruma oyunu çılgınlığı devam ediyor.İyi eğlenceler dileriz.

Zavallı Portakal 2
Zavallı Portakal 2
Zavallı Portakal 2 oyunu, önceki portakalları koru oyununundaki gibi yine kötü buluta karşı mücadelemizi konu alıyor. Bu sefer portakalımıza bazı bölümlerde elma arkadaşıda katılıyor. Zavallı portakal 1 oyunundaki gibi portakalımızı kötü niyetli bulutun zararlı yağmur damlalarından korumamız gerekiyor.İyi eğlenceler ve oyunlar.

Zavallı Portakal
Zavallı Portakal
Zavallı Portakal 1 oyununda, portakalları korumak için bütün zekanızı ve becerinizi kullanmanız gerekli. Kötü kalpli bulut zararlı keskin damlaları ile portakalları yok etmeye çalışıyor. Bütün bölümlerde portakalları buluttan koruyarak, bölümleri tamamlamalı ve oyunu bitirmelisiniz. İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Troll Kafa
Troll Kafa
Troll Bilimi oyunu Trol Kafa oyunuyla devam ediyor. Trol kafa oyuna ve tüm gizemli bölümleri geçmeye dene. Unutma troll face ol ve trol gibi düşün. İyi eğlenceler ve oyunlar dileriz.

Araba Tamircisi
Araba Tamircisi
Araba tamir etme oyununda, arabalarını bakıma getiren, bazende sırf yıkanması için getiren müşterilere arabalarının gerekli bakımlarını yaptıktan sonra teslim etmeniz gerekiyor. Bakım servisinde yer alan hizmetler; tamir, lastik değişimi, boyama ve yıkamadır. İyi eğlenceler ve oyunlar dileriz.

Break It 2
Break It 2
Break It 2 oyunu, blok kırma oyunları arasında en zevkli olanlarından diyebiliriz. Oyun içindeki blokları top yardımıyla kırmaya çalışıyorsunuz.İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Kaçak Koyunlar
Kaçak Koyunlar
Kaçak koyunlar oyununda, amacınız çiftlikten kaçmış olan koyunları çoban köpeğiniz ile tekrar çitlerin içine sokmaya çalışmak. Oyun içinde 4 ayrı mevsimi toplam 20 bölümde yaşıyorsunuz. Koyunları gütmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı.İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Koyunları Evlerine Götür 2
Koyunları Evlerine Götür 2
Koyunları evlerine götür 2 oyununda, daha önceki ilk seri gibi yine güzel koyunlarımıza, kuzularına yardım ediyoruz. Bu sefer Londra'da kaybolmuşlardır ve evlerine götürmek çiin yine çeşitli engelleri aşarak ve araçları kullanarak bölümleri tamamlamak gerekir. İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Kutudaki Jack
Kutudaki Jack
Jack in the box orjinal ismi ile bilinen kutudaki jack oyunu, çok eğlenceli ve zevkli bir oyun. Amacınız zıp zıp Jack 'i kutusuna sokmak. Bazı bölümlerde birden çok Jack aynı anda yönetmeniz gerekecel. Oynadıkça daha çok bağımlı olacağınız ve bütün bölümleri bitirmek isteyeceğiniz güzel bir oyun. İyi eğlenceler dileriz.

All That Matters
All That Matters
Yuvarlak kafalar oyunu olarak bilinen ve bir Türk oyun geliştirici tarafından yapılan bu güzel oyunda, dinlendirici müziği, özenli seslendirmeleri haricinde, zekice tasarlanmış bölümler hemen dikkatinizi çekiyor. Anne, baba, büyük-küçük çocuk ve dededen oluşan aile bireylerini önce tek tek daha sonra da karışık bir şekilde kullanarak bölümlerden çıkmaya çalışıyoruz. Gerçek hayatta olduğu gibi her aile bireyinin bir yeteğini ve bir de bu yeteğe bağlı sorumluluğu bulunuyor oyunda. Örneğin büyük çocuk çift zıplayabiliyor, ufak çocuk zıplayamasa da hızıyla büyük işlere yarıyor. Zıplayamadığı için babası ona yardım etmek durumunda kalıyor. Babanın yetenekleri sınırlı ama ailede kilit görevi üstleniyor. Dede ise yürüyemiyor, zıplayamıyor ama havada süzülerek engin tecrübeleri sayesinde erişilmesi zor yerlerden ilerleyip zoru başarabiliyor. Anne ise en önemli noktalara ulaşıp tüm aileyi çevirip kollayabiliyor. Baba-anne bölümlerinde zıt hareket etseler de zoru başarıp bir araya gelmeleri, metafor çerçevesinde bir alkışı hakkediyor... Elbete bu kadarla da bitmiyor; bölümlerde ilerledikçe tüm yeteneklerinizi hem keşfediyor hem de bunları hangi karakterlerle, nerede kullanacağınızı düşünerek keyifli saatler harcayabiliyorsunuz. İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Hırsız Bob
Hırsız Bob
Hırsız Bob oyunları ile zorlu ve eğlenceli bir macera oyunu sizlerle. Size verilen hırsızlık görevini, etrafınızdaki güvenlik kameralarına, muhafızlara ve diğer tuzaklara yakalanmadan yerine getirmeniz gerekiyor. Duvara asılı ipuçlarını okumanız oyunda bölümleri geçmeniz ve kolaylaştırmanız açısından yararlı olacaktır. Hırsız Bob oyununu oynarken asıl hedefinizi çalmaya gittiğinizde yolunuzun üzerindeki kasalara ve diğer kapalı şeylerin içlerine bakarak paralar toplayabilir ve oyunu çok daha keyifli hale getirebilirsiniz. İyi eğlenceler ve oyunlar dileriz.

Kardan Adam Kesmece
Kardan Adam Kesmece
Fruit Ninja oyunu ve Venga Samurai oyununu iphone (ios) ve android işletim sistemli telefon kullananlar bilirler. İşte bu oyunlardan esinlenerek yapılmış harika bir kardan adam kafası kesme oyunu diyebiliriz. İyi keyifli oyunlar dileriz.

Gazete Dağıtıcısı
Gazete Dağıtıcısı
Bu bisikletli gazatece dağıtıcı oyunu biraz farklı. Gazetelerin arasına gizlenmiş dinamitleri, pencere içerisinden atmaya çalışıyor yaramaz çocuk. Bu nedenle ona yardım etmeniz gerekiyor. Sağ ve sol ok yön tuşları ilede önünüze çıkabilecek engellerden kaçmalısınız. Bisikletinizle gazet dağıtım işini başarıyla yapmalısınız. Bol şanslar ve iyi oyunlar dileriz.

Çiftlik Geliştirme
Çiftlik Geliştirme
Farm Frenzy oyununun aynı şekil ve daha fazlasını yan yana getirerek çiftlik geliştirme versiyonu oyununda, gerekli işlemleri yaparak bölümleri geçrek çiftliğinizi daha kullanşkı ve güzel bir hale getirmeye çalışıyorsunuz. İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Vasıtalar 2
Vasıtalar 2
Kötü vastılar, sokaklarda kaos yaratıyor ve onlara birilerinin dur demesi lazım, ambulans birimleri itfaiye araçları, polis arabaları ile bu arabalara karşı düzeni sağlayın. İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Basket Şutu At
Basket Şutu At
Baskatbol oyunları içinde farklı bir yeri olan bu oyunda, fizik kurallarını kullanarak basket yapmamız gerekiyor. Hakeme Şut At oyununun üreticileri tarafından bu sefer basketbol oyunu için yapılmış bu oyunda, gerekli yönergeleri izleyerek, oyunun nasıl oynanabileceği konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. İyi basket oyunları ve eğlenceler dileriz.

Balıkçı ve Balık Şirketi
Balıkçı ve Balık Şirketi
batmış ve iflas etmiş olan bir balık şirketini yeniden canlandırabilir misiniz? işte bu oyunda balıkçılık yparak ve balık şirketinizde yakalanan balıkları dünya pazarlarına satarak güçlenip, şirketinizi yüklsetmeniz gerekiyor. Bol şanslar ve oyunlar dileriz.

Oltayla Balık Tutma
Oltayla Balık Tutma
Güzel bir balık tutma, yakalama simülatör oyunu olan bu oyunla birlikte, oltanızın ucunca misina çeşitleri ile bir dağ arasında kalan ırmakta balık tutmaya çalışıyorsunuz. Güzel ve eğlenceli bir oyun. İyi oyunlar dileriz.

Çiçek Bahçesi İşletme
Çiçek Bahçesi İşletme
Fantastik bir rol oynama oyunu, çiçek bahçesi işletme oyununda, çiçek bahçenize gelen müşterilerinizin istediği çiçek çeşidi yerine arabalarını alıp, istedikleri çiçeklerin yüklenmesini sağlıyorsunuz ve sonrasında çıkış yerine arabaları sürükleyip bırakıp mutlu şekilde ayrılmalarını sağlıyorsunuz. Memnun ettikçe daha çok paralar kazanıp, kazandığınız paralar ile çiçek bahçenizi geliştirebiliyorsunuz.

Geri Geri Park Etme
Geri Geri Park Etme
Geri geri park etme oyununda, arabanızı gösterilen park alanına geri geri gelerek park etmeye çalışıyorsunuz. İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.


Reklam
Reklam

Reklam