Misafir Üye
Ücretsiz kayıt ol!
Giriş  Kayıt Ol!

 


Reklam

Beceri oyunları oyna - Z Harfinden A Harfine Göre Sıralı, 3. Sayfa

 Sırala: En yeni | En çok oy alan | En eski | A-Z | Z-A
Reklam
Süper Hırsız
Süper Hırsız
Hırsız oyunu ile süper bi royun bizleri bekliyor. Gece hırsızlık yapmak isteyen Roberry paraları ve hırsızlık yapılacak yeri soydukduktan sonra arabasına atlayıp olay yerinden kaçacak. Bunları yaparken devriye gezen polislere yakalanmaması gerekli. İyi eğlenceler ve oyunlar dileriz.

Steam Birds
Steam Birds
Steam birds çok güzel bir uçak strateji ve beceri oyunu. Uçağınızın düşman uçaklara yapacağı hamleleri ve yönlendirmeleri belirliyorsunuz ve sol üst köşedeği sağ ok işaretine basarak düşman hedfi vurup uçağı düşürmesini sağlıyorsunuz.İyi oyunlar.

Starcraft 2 Pro Defans
Starcraft 2 Pro Defans
Starfcraft oyununun güzel flash versiyonu uyarlaması. Beklenen Starcraft 2 ilk defa Türkiye 'de oyunlook.com da...

Star Craft Flash
Star Craft Flash
Star Craft Efsane oyununun flash versiyonu karşınızda. Oyunda stratejik olarak koloninizi korumalısınız ve düşmanlarınıza karşı strateji geliştirerek yok etmeniz gerekli.

Slide Out (Buzda Dışarı Kay)
Slide Out (Buzda Dışarı Kay)
Slideout, buz pistinde kayarak eskimo arkadaşımızı exit yazılı yerdeki hedefe ulaştırmanız gerekiyor. Bunu yaparken sağa sola yukarı aşağı yönlere bir kere kayabiliyorsunuz ve ilgili hedefe doğru kaymak için yerinizi ayarlamanız gerekiyor. Eskimoya mağaradan kaçışında yardımcı olun.

Şişe Düşürmece
Şişe Düşürmece
Şişe düşürme oyunu ile kutu kafaların üzerinde duran şişeleri atışlarınızla düşürmeye ve sonraki bölümlere geçmeye çalışıyorsunuz. Dikkat etmeniz gereken nokta kuru kafalar yere düşmemeli sadece şişeler yere düşmeli.İyi oyunlar.

Şili 'yi Tekrar İnşaa Et
Şili 'yi Tekrar İnşaa Et
Şili tekrar inşaa et oyunu ile Şili 'deki deprem büyük bir yıkım. Evlerini kaybeden insanlara yardım ediyorsunuz. Bu oyunda yıkılan evleri temizleyip yeni evler inşaat edilmesine yardımcı oluyorsunuz.

Silahşör Kovboy
Silahşör Kovboy
Silahşör kovboy oyununda, düşman kovboyları ve sürüleri vurarak, vahşi batının tehlikeli yerlerinde usta kovboyluğunu göster. Düşmanları geçtikten sonra ara bölümlerde düello da rakibinden daha hızlı silah çektiğini ve silahşörlüğünü göstermen gerekli.

Sihirli Şapkalar
Sihirli Şapkalar
Sihirli şapka oyunu ile şapkalardan çıkan objelerden 3 veyada daha fazla anı objle bloklarını bir araya geldiklerinde tıklayarak yok etmelisiniz. En yüksek oyun puanını alabilecek misiniz? İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Sihirli Misketler
Sihirli Misketler
Sihirli misketler oyununda, misketi yuvarlayarak diğer misketlere değmesini ve misketleri toplamayı amaç edinmelisiniz. Aynı renkteki misketlere vurmya çalışın.

Sihirli Masaj Parmakları
Sihirli Masaj Parmakları
Masaj yapmak hiç de göründüğü kadar kolay bir iş değil. Öncelikle sabır ve soğukkanlılığa ihtiyacın olacak. Bu eğlenceli oyunda masajın püf noktalarından birkaçını öğrenebilirsin!

Sihirli Hazine
Sihirli Hazine
Sihilir hazine kutusu oyunu ile değerli müveher taşlara sahip bu hazine kutusundan çıkan renkli elmasları toplamanız gerekecek. Oldukça eğlenceli ve sürükleyici bir oyun.İyi oyunlar.

Sieger Kale Kuşatma
Sieger Kale Kuşatma
Kale yıkma (crush the castle) ekibinden yine olay yaratacak bir oyun. Sieger Hero Kale Kuşatma oyunu ile çok eğleneceksiniz. Iphone telefonlarında yine çok oynanan oyunlar arasında yerini aldı bile.Amacınız kale üstünde duran düşmanlarınızı, kalenin kritik noktalarına tıklayarak atacağınız silahlar ile yıkıp yok etmek. İyi oyunlar arkadaşlar ;)

Şiddetli Kuvvetli Savaş
Şiddetli Kuvvetli Savaş
Güzel bir savaş strateji oyunu. Oyunda ilk önce tanklarınızla başlıyorsunuz, Düşamınınızın güçlerinden yok ettikçe para kazanıp yeni tanklar yaptırabiliryorsunuz. İlerleyen bölümlerde daha gelişmiş araçlar kullanarak savaşa kazanmak için zeki stratejiler geliştirmeniz gerekecek.

Shadez 2: Dünya için Savaş
Shadez 2: Dünya için Savaş
Askerlerinizi, silahlarınızı, tanklarınızı iyi bir şekilde planlayın ve dünyayı kurtarın.

Sevimli Canavarlar
Sevimli Canavarlar
Sevimli canavalar gezegen macerası oyunu ile mini canavarlarımızın anahtarları toplayarak açılan kapıdan gezegenler arası seyehat etmesini sağlamalıyız. Bazı bölümlerde yer alan vurucu tim canavarlar bize tekme atarak ilerlememizi engellemek isteyeceklerdir. İyi oyunlar ve eğlenceler.

Seksi Fotoğraflar Çekme
Seksi Fotoğraflar Çekme
Paparazzi oyunu oynamaya ne dersiniz? Seksi güzelin fotolarını çekerek en iyi kare pozu yakalayın ve yüksek puanlar alarak oyunu tamamlayın. Magazin gazetesine güzel fotoğraflar gerekli, hadi durma bu pozları yakala.

Seksi Fotoğraflar
Seksi Fotoğraflar
En seksi fotoğrafları sen çek. Yeterli Puanı al. Bir sonraki level'e geç.

Şekerci Kunduz
Şekerci Kunduz
Şekerci kunduz oyununda, sevimli kunduzumuza şekerini vermek gerekli çözümleri yapıyoruz. platformlar üstünde yer alan şeker veya şekerleri ona ulaştırmak için gerekli yardımı yapmalısınız. İyi eğlenceler dileriz.

Şeker Canavarı
Şeker Canavarı
Cut The Rope oyunu orjinal ismiyle bilinen ve mobil platformlarda (iphone,android) üne kavuşmuş şeker yiyen şirin canavar oyunu karşınızda. Sevimli küçük yeliş canavarımıza şekerlerin ulaşması gerekli. İp ucunda asılı olan şekeri yapacağınız hamleler ile pnun ağzına ulaşmasını sağmalı ve yedirmelisiniz.İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Şehirde Trafik Yönetme 3
Şehirde Trafik Yönetme 3
İşte şehirde trafik yönetme 3 oyunu karşınızda. Yine şehrin yoğun trafiğini sorunsuz yönetmeniz gerekiyor. Trafiği yönlendirmek için trafik lambalarına farenizle tıklayabilir veya her lambanın üzerindeki sayıyı klavye numara tuşlarından tuşlayabilirsiniz. Sürücüler trafik içinde fazla bekleyip sinirlenebilirler, onları sinirlendirmeden, geçiş üstünlüklerini planlayıp, yeşil veya kırmızı trafik lambalarını buna göre ayarlamanız gerekiyor. Kazalara müdahale etmek için kazalı yerdeki tamir ikonuna tıklayarak, helikopterin gelmesini ve kaza yerini temizlemesini sağlayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Şehirde Trafik Yönetme 2
Şehirde Trafik Yönetme 2
Beklenen şehirde trafik yönetme 2 oyununda, yine şehrin yoğun trafiğini sorunsuz bir şekilde yönetmeniz gerekiyor. Trafiği yönlendirmek için trafik lambalarına farenizle tıklayabilir veya her lambanın üzerindeki sayıyı klavye numara tuşlarından tuşlayabilirsiniz. Sürücüler trafik içinde fazla bekleyip sinirlenebilirler, onları sinirlendirmeden yeşil veya kırmızı trafik lambalarını buna göre ayarlamanız gerekiyor. Yolda kalmış araçları veya kaza yapmış araçların üstlerine tıklayarak, hekilopter desteği alabilir ve o aracı kaldırabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Şehirde Trafik Yönetme
Şehirde Trafik Yönetme
Şehirde trafik yönetme oyununda, şehrin yoğun trafiğini sorunsuz yönetmeniz gerekiyor. Trafiği yönlendirmek için trafik lambalarına farenizle tıklayabilirsiniz. Sürücüler trafik içinde fazla bekleyip sinirlenebilirler (bu durumda sarı dikkat işareti belirir), onları sinirlendirmeden, geçiş üstünlüklerini planlayıp, yeşil veya kırmızı trafik lambalarını buna göre ayarlamanız gerekiyor. İyi eğlenceler dileriz.

Savaş Bölgesi Kule Defansı
Savaş Bölgesi Kule Defansı
Savaş bölgesi defansı oyunu çok iyi bir strateji oyunu. Savaş bölgesindeki kulenizi düşmandan korumak için önemli stratejik hamleler yaparak, savaşı kazanmaya çalışıyorsunuz.İyi oyunlar dileriz.

Sarı Top
Sarı Top
Sarı top oyununda yapmanız gereken, önünüze gelen kristalleri toplamanız ve onları etapın sonundaki kristal aynasına bırakmanız. İyi eğlenceler...

Sarı Civciv Kaçırma
Sarı Civciv Kaçırma
Sarı civciv kaçış oyunu ile civcivi kurtarmaya çalışacağız. Kafesindeki civcivimizi sarı yumurtaları toplayarak exit yazılı yere yönlendirmemiz gerekiyor. Oldukça eğlenceli olan bu oyunda mümkün olduğunca sarı yumurtaları toplayarak bölümleri tamamlamaya çalışınız. İyi oyunlar.

Samuray Meyveleri
Samuray Meyveleri
Samurai Fruits oyunu orjinal ismi olarak da bilinen meyve kesme oyununda, bir samurayın keskin kılıcı ile fırlayan meyveleri ustalıkla keserek çok puan toplayıp, arkadaşlarınızla yarışabileceksiniz. İyi oyunlar.

Rusyalı Tetris
Rusyalı Tetris
Rusya tetrisi oyunu ile, klasik tetris oyunundaki gibi rus miladovun sizin için hazırladığı bu oyunda eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.İyi oyunlar dileriz.

Romalıların Hazinesi
Romalıların Hazinesi
Romalıların hazinelerini keşfedin. Aynı sembollerin 3 ve daha fazlasını yan yana getirin ve oyun bölümlerini geçmeye çalışın. Sağ alt köşede bulunan su ibriği sizin zamanınızı gösterir. Bu zaman içinde en az 3 şekli birleştirerek gerekli eşyaları toplamalısınız. Kazanacağınız altın, yiyecek, tahta ve taşlarla şehrinizi kurun insanlarınızı besleyin. En büyük şehiri siz kurun.

Rolling Hero 3
Rolling Hero 3
Rolling Hero bu sefer galakside. Ona bu deneyiminde yardımcı olun ve yine yapacağınız hamleler ile kapıya ulaşmasını sağlayın. İyi eğlenceler dileriz.

Rolling Hero 2
Rolling Hero 2
Rolllin Hero fiziksel tabanlı oyunun devamında, kahramanımız yine zorlu bölümlerde sihirli kaıya ulaşmaya çalışıyor. Ona bu görevinde yardımcı olun.


<< Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Sonraki >>

Beceri oyunları sınırları zorlamanız için ve kendinizi keşfetmeniz için tasarlanmış oyunlarla dolu. Strateji oyunları, savaş oyunları, çoklu oyunculu oyunlar da oynayabileceğiniz bir çok zorlu oyunları içeriyor. Yeteneklerinizi geliştirmek için bu oyunlar birebirdir.

Reklam
Reklam

Reklam