Misafir Üye
Ücretsiz kayıt ol!
Giriş  Kayıt Ol!

 


Reklam

Beceri oyunları oyna - Z Harfinden A Harfine Göre Sıralı, 3. Sayfa

 Sırala: En yeni | En çok oy alan | En eski | A-Z | Z-A
Reklam
The Wok
The Wok
The Wok oyunu orjinal ismi ile zeka dolu eğlenceli bir oyun. Kahraman ninjamızın önüne çıkacak engelleri aşması için gerekli karışıklıkları çözerek ilerlemesini sağlamasınız. İhtiyaç duyulan parçalar veya başka bir durum için gerekli çözümü bulmanız gerekmektedir.İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Temple Run
Temple Run
Tempıl Rayn oyunu pyramid piramit oyunu versiyonu karşımızda. Kahramanımız peşine düşen mumyalardan kaçmak için mısır piramitlerin içinde gizemli yollardan engellerden geçerek uzaklaşmak istiyor. İyi oyunlar ve eğlenceler.

Tavşanları Yakala
Tavşanları Yakala
Tavşanlarım nerede oyunu oynamaya hazır mısınız? Çiftlik sahibinin tavşanları çiftlikten kaçırılıyor ve nerede olduğunu bulmamız gerekiyor. Bir bir onları yakalama görevide bizlere düşüyor. Sahte kurt tuzakları kurrak onları yakalamamız gerekecek. Haydi bakalım oyun başına.

Tavşan Topu
Tavşan Topu
Tavşan topu iphone oyunu ile güzel bir beceri oyunu oynayacaksınız.Kız ve erkek tavşanları top şekilde fırlatan makina ile diğer top şeklinde olan tavşanları sepetlere doldurmalısınız. Bazı bölümler sizi zorlayacaktır.İyi eğlenceler ve oyunlar dileriz.

Taşıma Helikopteri
Taşıma Helikopteri
Taşıyıcı helikopter oyunu ile helikoptere yüklediğiniz sevimli kafaları transfer etme noktasına ulaştırmanız gerekiyor. Havada ike bazı engelleri aşarak size verilen süreyi doğru kullanarak transfer işlemini yapmalısınız. İyi oyunlar, eğlenceler.

Taksi Sürücüsü
Taksi Sürücüsü
Taksi sürücüsü oyununda, taksici olarak New York caddelerinde taksinizle, size verilen görevleri yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Müşterileri aldıktan sonra gitmeleri gereken yere götürüp bırakmanız gerekiyor.İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Taco Bar
Taco Bar
Taco Bar oyununda, lezzetli tacoları hazırlayarak, müşterilerinizi memnun etmeniz gerekiyor. Dükkanınıza gelen müşterilein istediği çeşitte tacolar hazırlayın ve para kazanın. İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Survivor Ünlüler Gönüllüler
Survivor Ünlüler Gönüllüler
Survivor (sorgaygır, sorvaygır) Panama oyununda ünlüler gönüllüler oyunu olarak oynayabileceğiniz Acun Ilıcalı nın hazıryıp Alp Kırşa nın sunduğu bu güzel yarışma oyunu ile çok eğlenecek ve adadaki atmosferi yaşayacaksınız. İyi oyunlar dileriz.

Survivor Adası 2
Survivor Adası 2
Survivor ünlüler gönüllülerden sonra artık yeni bir survivor adası ile karşı karşıyayız. İçindeki macere ruhu yeniden canlansın. Kahranamız survivor adasında ailesini kurdu bile ama şamanlar yine saldırgan ve kutsal taşları ve tılsımları çaldılar. Bunları birleştirmen gerekli. Adada yaşam mücadelesi için üretmelisin ve hayatda kalmalısın.

Survivor Adası
Survivor Adası
Survaygır oyununda, korsanlarla mücadele edin, adadaki hayatınızı koruyun ve yaşam mücadelesi vermek için adanızı geliştirin. Tekneniz alabora oldu ve adaya düştünüz. Survivor adası burası, adada tek başınasınız ve korsanların uğrak yeri olan bu adayı kendi yaşam alanınızı yaratarak korumanız gerekli. Robinson Cruise musunuz bakalım ne kadar adada mücadele edip yarışabileceksiniz.

Süper Kırmızı Uçak
Süper Kırmızı Uçak
Süer kırmızı uçak oyununda, diğer uçaklar ile yarışarak varış çizgisine, onlardan önce gelip birinci olmalısınız. Hızlı gitmek için hacadaki kanat hızlandırıcılarını toplayarak ilerlerseniz hızlı bir ucuç yaparsınız. İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Süper Hırsız
Süper Hırsız
Hırsız oyunu ile süper bi royun bizleri bekliyor. Gece hırsızlık yapmak isteyen Roberry paraları ve hırsızlık yapılacak yeri soydukduktan sonra arabasına atlayıp olay yerinden kaçacak. Bunları yaparken devriye gezen polislere yakalanmaması gerekli. İyi eğlenceler ve oyunlar dileriz.

Steam Birds
Steam Birds
Steam birds çok güzel bir uçak strateji ve beceri oyunu. Uçağınızın düşman uçaklara yapacağı hamleleri ve yönlendirmeleri belirliyorsunuz ve sol üst köşedeği sağ ok işaretine basarak düşman hedfi vurup uçağı düşürmesini sağlıyorsunuz.İyi oyunlar.

Starcraft 2 Pro Defans
Starcraft 2 Pro Defans
Starfcraft oyununun güzel flash versiyonu uyarlaması. Beklenen Starcraft 2 ilk defa Türkiye 'de oyunlook.com da...

Star Craft Flash
Star Craft Flash
Star Craft Efsane oyununun flash versiyonu karşınızda. Oyunda stratejik olarak koloninizi korumalısınız ve düşmanlarınıza karşı strateji geliştirerek yok etmeniz gerekli.

Slide Out (Buzda Dışarı Kay)
Slide Out (Buzda Dışarı Kay)
Slideout, buz pistinde kayarak eskimo arkadaşımızı exit yazılı yerdeki hedefe ulaştırmanız gerekiyor. Bunu yaparken sağa sola yukarı aşağı yönlere bir kere kayabiliyorsunuz ve ilgili hedefe doğru kaymak için yerinizi ayarlamanız gerekiyor. Eskimoya mağaradan kaçışında yardımcı olun.

Şişe Düşürmece
Şişe Düşürmece
Şişe düşürme oyunu ile kutu kafaların üzerinde duran şişeleri atışlarınızla düşürmeye ve sonraki bölümlere geçmeye çalışıyorsunuz. Dikkat etmeniz gereken nokta kuru kafalar yere düşmemeli sadece şişeler yere düşmeli.İyi oyunlar.

Şili 'yi Tekrar İnşaa Et
Şili 'yi Tekrar İnşaa Et
Şili tekrar inşaa et oyunu ile Şili 'deki deprem büyük bir yıkım. Evlerini kaybeden insanlara yardım ediyorsunuz. Bu oyunda yıkılan evleri temizleyip yeni evler inşaat edilmesine yardımcı oluyorsunuz.

Silahşör Kovboy
Silahşör Kovboy
Silahşör kovboy oyununda, düşman kovboyları ve sürüleri vurarak, vahşi batının tehlikeli yerlerinde usta kovboyluğunu göster. Düşmanları geçtikten sonra ara bölümlerde düello da rakibinden daha hızlı silah çektiğini ve silahşörlüğünü göstermen gerekli.

Sihirli Şapkalar
Sihirli Şapkalar
Sihirli şapka oyunu ile şapkalardan çıkan objelerden 3 veyada daha fazla anı objle bloklarını bir araya geldiklerinde tıklayarak yok etmelisiniz. En yüksek oyun puanını alabilecek misiniz? İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Sihirli Misketler
Sihirli Misketler
Sihirli misketler oyununda, misketi yuvarlayarak diğer misketlere değmesini ve misketleri toplamayı amaç edinmelisiniz. Aynı renkteki misketlere vurmya çalışın.

Sihirli Masaj Parmakları
Sihirli Masaj Parmakları
Masaj yapmak hiç de göründüğü kadar kolay bir iş değil. Öncelikle sabır ve soğukkanlılığa ihtiyacın olacak. Bu eğlenceli oyunda masajın püf noktalarından birkaçını öğrenebilirsin!

Sihirli Hazine
Sihirli Hazine
Sihilir hazine kutusu oyunu ile değerli müveher taşlara sahip bu hazine kutusundan çıkan renkli elmasları toplamanız gerekecek. Oldukça eğlenceli ve sürükleyici bir oyun.İyi oyunlar.

Sieger Kale Kuşatma
Sieger Kale Kuşatma
Kale yıkma (crush the castle) ekibinden yine olay yaratacak bir oyun. Sieger Hero Kale Kuşatma oyunu ile çok eğleneceksiniz. Iphone telefonlarında yine çok oynanan oyunlar arasında yerini aldı bile.Amacınız kale üstünde duran düşmanlarınızı, kalenin kritik noktalarına tıklayarak atacağınız silahlar ile yıkıp yok etmek. İyi oyunlar arkadaşlar ;)

Şiddetli Kuvvetli Savaş
Şiddetli Kuvvetli Savaş
Güzel bir savaş strateji oyunu. Oyunda ilk önce tanklarınızla başlıyorsunuz, Düşamınınızın güçlerinden yok ettikçe para kazanıp yeni tanklar yaptırabiliryorsunuz. İlerleyen bölümlerde daha gelişmiş araçlar kullanarak savaşa kazanmak için zeki stratejiler geliştirmeniz gerekecek.

Shadez 2: Dünya için Savaş
Shadez 2: Dünya için Savaş
Askerlerinizi, silahlarınızı, tanklarınızı iyi bir şekilde planlayın ve dünyayı kurtarın.


<< Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Sonraki >>

Beceri oyunları sınırları zorlamanız için ve kendinizi keşfetmeniz için tasarlanmış oyunlarla dolu. Strateji oyunları, savaş oyunları, çoklu oyunculu oyunlar da oynayabileceğiniz bir çok zorlu oyunları içeriyor. Yeteneklerinizi geliştirmek için bu oyunlar birebirdir.

Reklam