Misafir Üye
Ücretsiz kayıt ol!
Giriş  Kayıt Ol!

 


Reklam

Hedef oyunları oyna - En Yeniler

 Sırala: En yeni | En çok oy alan | En eski | A-Z | Z-A
Reklam
Angry Birds Stella
Angry Birds Stella
Endi börs siteyla karakteri oldukça şirin ve bir o kadar asabi yeni karakter olarak aramızda. Domuzlara karşı stella da ekibe katılıyor ve mücadele ediyor. Bu yeni karakter ile angry birds oyunumuz daha da şenleniyor. İyi oyunlar ve eğlenceler.

Zuma Kayıp Hazine
Zuma Kayıp Hazine
Zuma 2 top oyunu kayıp hazine bölümü ile geri döndü. Yine renkli tapınak toplarını patlatarak kurbağa inine girmesini engellemelisiniz. İyi oyunlar.

Köprü Patlatma
Köprü Patlatma
Dinamit patlatma oyunu ike askeriyenin stratejik olarak geçiş olarak kullandığı köprüleri patlatmanız gerekiyor. Dinamitleri köprülerin iskeletine ve ayaklarına köprüyü ve üstünden geçerken askerlerle askeri araçları yok edecek şekilde yerleştirmelisiniz.

Tank Park Etme
Tank Park Etme
Tank park et savaş oyunu ile savaşta düşmanlara karşı en güçlü silahlarınızdan ve araçlarınızdan biri olan tanklarınızı sizlerden istenilen bölgelere park etmeniz ve askerlerinizi korumanız istenecektir. İyi oyunlar ve eğlenceler.

Sniper Takımı 2
Sniper Takımı 2
Keşkin nişancılar takımı 2 oyunu karşınızda. Snaypır takımımız mevzileri koruyara büyük savaş oyununda kahramanlıklarını sergiliyorlar. Onlara bu savata yardımcı olarak yönlendirebilirsiniz.

Sniper Takımı
Sniper Takımı
Keşkin nişancı sniper takımı oyunu ile üssünüze saldıran düşmanlara karşı 4 kahraman mücade veriyor. Savaş oyunları olarak başarılı bir senoryaya imza atan bu oyunda mevzilerdeki askerleri seçip dilediğiniz mevzuyu koruyabiliyorsunuz veya düşman sze saldıraya geçerken anında indirebiliyorsunuz. İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Zuma Delüks
Zuma Delüks
Zuma Deluxe oyunu ile zuma oyunları serisi devam ediyor. Çılgın renkli toplar zumaya ulaşmadan önce hepsini temizleyin ve sonraki bölümlere geçin.İyi oyunlar

Tesla Elektrik Savaşları
Tesla Elektrik Savaşları
Elektirik adam oyunu oldukça eğlenceli bir oyun. Elektrik savaşlarında yol üzerindeki elektirk güçlerini ateş ederek yok etmeli ve bayrak direği olan çıkışa doğru ilerlemelisiniz.İyi oyunlar ve eğlenceler.

Bombardıman Uçağı 2
Bombardıman Uçağı 2
Bombardıman uçak 2 oyunu ile yeni görevler bizleri bekliyor. Bu sefer daha da güçlenmiş olan düşman hedeflerini bombardıman altında tutmalı ve target yok etmelisiniz.İyi oyunlar.

Lazer Silahı
Lazer Silahı
Lazer topu oyunu ile lazer silahının ucundan hedef alarak yaratıkları vurmalı ve diğer bölümlere geçmelisiniz. Bazı hedefler için atış açınızı ve oyun içindeki bazı mekanik yerleri hedef alarak işlemez hale getirip bazılırını yok ederek hedeflerinize ulaşabilirsiniz.İyi oyunlar.

Bandito 2 Aranıyor
Bandito 2 Aranıyor
Vahşi batı oyunlarından Bandito aranıyor 2 oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Atlı kovboy banditonun devam niteliğindeki oyunda, yine atımız üzerinde çeşitli soygunlara katılacağız. daha da geliştirilmiş grafikler ve oyun içi hikayeleri ile oldukça eğlenceli bir kovboy oyunu sizleri bekliyor. Atımız üzerinde soygunları gerçekleştirecek ve silahlarımızı sağlık ve diğer ekipmanlarımızı kazandığımızyıldız madalyaları ile geliştirebilecek ve yüsekletebileceğiz.İyi oyunlar.

Vikingler Denizler Hakimi
Vikingler Denizler Hakimi
Vking savaşçıları oyunu ile denizlere hakim olarak düşman adalarını fetih etmeye çalışıyorsunuz. Kendi adalarınızdaki vikingleri gemileri ve uçan balonları ile saldırı için diğer rakip adalara bağlantı kurmalı ve yönlendirmelisiniz.Güzel bir strateji oyunu oynayarak eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.İyi oyunlar.

Cowaboom Kayıp Zaman 2
Cowaboom Kayıp Zaman 2
İnek forlatma oyunu olan cowaboom lost in time 2 (kova bum lost in taym) oyunu ile hedefinizdeki vurmak için atlayışı ayarlayın ve sağlam şekilde fırlatışınızı yapın.İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Kale Yıkıcılar
Kale Yıkıcılar
Kale kesici yıkıcılar oyunu kuleli kale yıkma oyunları gibi fakat hedef alarak atacağınız top atışları ile kule içindeki kale askerlerini yıkmaya ve yok etmeye çalışıyorsunuz.İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Şişeleri Vurmaca
Şişeleri Vurmaca
Korsan şişeleri vurmaca oyunu, yaratıkların tarafınzan konulmuş zehirli şişelerin korsan tarafından vurulması için hedef altında. Silahımızla zorlu engeller altında ve kouşullarda olan şişleri yok etmemiz gerekiyor.İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Kızıldeniz Korsanları
Kızıldeniz Korsanları
Korsanlar askerlerini esir aldı ve askerlerini kurtarman gerekli. Görevin askerleri kurtarmak için korsan gemilerindeki kale barınaklara hedef alarak yıkmak ve korsanları öldürmek. İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Hava Ambulansı Koruma
Hava Ambulansı Koruma
Gökyüzü savaşçıları oyunu hava ambulansı koruma oyununda, yardım uçağı ambulansı korumak için koruma uçağı ile eşlik ediyorsunuz ve diğer düşman uçaklarının saldırılarına karşı, hava ambulansını korumanız gerekiyor.İyi oyunlar.

Call of Duty Black Ops 2
Call of Duty Black Ops 2
Call of Duty Black Ops (Kalof duti) oyunu ile kahramanız Woods güçlü silahı şehire inen ve insanlara zarar vermek isteyen terörisleri etkisiz hale getirmek istiyor.

Kurt Avcısı Domuz
Kurt Avcısı Domuz
Wolfminator oyunu orjinal ismi olarak bilinen nişancı domuz oyunu ile kurt avcısı olarak hedefimizde olan ve bazı engeller arkasında duran kurtları vurmaya ve yok etmeye çalışıyoruz. Diğer domuzlara zarar vermeden hedefinizi ayarlayıp, atışlarınızı iyi yapmalısınız.İyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Sandal Savaşı 2
Sandal Savaşı 2
Sandal savaşları oyunlarının 2.versiyonunda bulduğumuz altın ve elmasları almak için savaşıyoruz.Bu sefer adada bulunan ealtınların ve elmasların üzerine büyük bir aqua park inşa edilmiştir.Bu deniz ve eğlence parkının sahiplerine karşı teknemiz içerisinde savaş vereceğiz.İyi eğlenceler ve oyunlar dileriz.

Sandal Savaşı
Sandal Savaşı
Sandal savaşları oyunları ile rakip sandallara atacağınız silah atışları ile rakibiniz olan kötü korsanları denize düşürmeye ve onları vurmaya çalışıyorsunuz.İyi oyunlar dileriz.

Terörist Avı
Terörist Avı
Şehir teröristleri oyunu ile şehirde terör estiren eli silahlı grupların rehin aldıkları ve insanları korkuttukları ortamı temizlemek için güvenlik güçleri harekete geçiyorlar.Güvenlik biriminden Can azılı teröristleri bir bir avlıyor.Ona yardım etmek için acele edin.İyi oyunlar dileriz.

Sapan Atmaca Tommy
Sapan Atmaca Tommy
Sapan atma oyunu Tommy ile çocukluğumuzdaki gibi elimizdeki sapanla kabiledeki kötü adamları vurmaya çalışıyoruz.Sapandan fırlatacağınız taş ile onları vurmayı deneyin.İyi oyunlar.

Balon Savunma 5
Balon Savunma 5
Balon kule savunması 5 deluxe oyunu ile karşınızdayız. Beklenen oyun sonunda sitemizde yerini aldı. Oyun içinde sağ üst tarafında yer alan savunmacı balonları startejik noktalara yerleştirerek, balonların ilerlemesini kalenize ulaşmanızı engellemelisiniz. Maymunlar balonları patlatarak yok edeceklerdir. Oyun bölümlerinde balon patlatmalar ile oyun içi paralarınız artırabilirsiniz. Kazandığınız paralar ile meymunların güçlendirebileceğiniz gibi yeni maymunlar satın alabilirsiniz.

Sessiz Suikastçi
Sessiz Suikastçi
Çöp adam suikast oyunu ile nişan alarak görevlerine devam ediyor. Bu seferki bölümler zorlu gibiz gözüküyor. Hedeflerinizi iyi belirleyip suikast görevini başarıyla yerine getirmeniz gerekli. Bası hedefleri sadece yaralayıp görevleri tamamlamanız gerekli olacak.İyi eğlenceler ve oyunlar dileriz.

Askeri Karakolu Koru
Askeri Karakolu Koru
Karakolu Koru oyununda, asker Karakoluna saldırılar düzenleyen düşman birliklerini karakolu yok etmelerine karşı savaşmanız gerekiyor. Oyunda size verilen silah ve silahlar ile düşmanlara hedef alarak onları vurmalısınız. Kazandığınız oyun içi paralar ile silahlarınızı değiştirebilir ve sağlık iyileştirmeleri, güç geliştirmeleri yapabilirsiniz.İyi oyunlar.


1 2 3 4 5 Sonraki >>

Nişan oyunları ve hedefi vurma oyunları gibi bir çok oyunu bir arada bulabileceğiniz kategorimizde, en meşhur ve en ünlü oyunları bulabileceksiniz.

Reklam