Reklam

News icon
Wii U, PS3 ve Xbox 360 Kadar Güçlü Olacak
tarafından eklendi: admin, July 28 2011

EA'den Wii U'ya Tam Destek


EA Sports'un önde gelen isimlerinden Andrew Wilson, Wii U'nun gücü konusunda ikna olmuşa benziyor. Hatta, bu aygıtın PS3 ve X360 konsollarından bile daha güçlü olduğu konusunda emin.


EA Sports'un önde gelen isimlerinden birisi olan Andrew Wilson, Eurogamer isimli internet sitesine Wii U konsolu hakkında ilginç açıklamalarda bulundu. Wilson, "Her yeni konsol, oyun üreticileri için bir maden gibidir. Bu madenlerin değeri ise o konsola çıkartılacak oyunların kalitesiyle anlaşılır. Konsolu inceleme fırsatım olduğu için kendimi şanslı hissediyorum."


"Wii U'yu kısa bir süre kullanmış birisinin ilk izlenimlerini merak ediyorsanız, cevabım tek kelimeyle mükemmel. Bi kere şundan emin olabilirsiniz ki, Xbox ve PlayStation ile yaptığınız herşeyi hatta daha fazlasını bu konsollada yapabileceksiniz. " şeklinde konuştu. Ayrıca EA'in Nintendo ile olan işbirliğine de değinen Wilson şu sözleri söyledi.

"Nintendo ile uzun zamandır süre gelen bir işbirliğimiz mevcut. Yeni konsol ile bu çalışmalarımızda artacak ve güçlenecektir. Umarım ki, ortaya herkesin beğeneceği sonuçlar çıkar."

Wii U'nun muhtemel çıkış tarihi olarak 2012'nin Nisan ayı gösteriliyor.


Kaynak : http://shiftdelete.net