Reklam

News icon
Batman'de Sevişme Sahnesi Olacak Mı?
tarafından eklendi: admin, July 28 2011

Batman ve Kedi Kadın Aynı Oyunda Olursa!

Batman ile Kedi Kadın'ın aynı oyunda yer alacak olması, akıllara acaba Arkham City'de bir aşk teması da işlenecek mi sorularını beraberinde getirdi. Yanıt ise, romantik oyuncuları üzecek türden.

Arkham City'nin senaryo yazarı olan Paul Dini, bir internet sitesine yaptığı açıklamalar ile oyunun çok farklı bir yönüne vurgu yaptı. Arkham City'ye Kedi Kadın'ın da katılmasıyla başlayan Batman-Kedi Kadın ilişkisi nasıl olacak sorularına cevaben konuşan Dini şunları söyledi.

"Öncelikle şunu söylemeliyim ki, bu iki karakterin birbirine yakıştırılması ya da artık bu her nasıl tanımlanıyorsa, çok güzel ve sevimli bir şey. Onların arasında birçok şeyin olduğu doğru. Bunu sadece aşk veya sevgiyle ifade etmek yanlış olur. Aralarında bir sevgi var evet ama saygı ve inat da var."


Romantik Sahneleri Unutun

"Bu ikilinin her zaman birbirlerine karşı bir etkileşimleri mevcut ve bu oyunda da fark edilecektir. Ancak Arkham Ciy'de sevişme sahnesi, romantik anlar veya ilan-ı aşk tarzı durumları beklemek yanlış olacaktır. Bu her şeyden önce iki karekterin yapısına uymayan bir durum. "

Batman: Arkham City, 18 Ekimde Amerika'da, 19 Ekimde Avustralya'da ve 21 Ekimde de Avrupa'da PC, PS3 e X360 için satışa sunulacak. Oyunun Wii versiyonu ise halen plan aşamasında.


Kaynak : http://shiftdelete.net